Skocz do zawartości
Forum

Tatuaż na dłoni a ból


Saur0n100

Rekomendowane odpowiedzi

Jak bardzo boli zrobienie tatuazu na dloni? Do czego mozna porownac ten bol? i ogolnie do czego mozna porownac bol robienia tatuazu? wiem ze w roznych miejscach roznie boli, ale to jest jeden rodzaj bolu, a chcialbym wiedziec czy musze przygotowac sie psychicznie czy nie ma sensu.
Moj prog bolu jest sredni, a nie robilem sobie jeszcze tatuazu, i nie wiem czy dam rade :(

Odnośnik do komentarza

Mam kolegę który jest tatuatorem i on stwierdził że:
- żadne szanujące się studio tatuaży nie zrobi Ci tatuażu na dłoni jesli jest on pierwszy.
- po drugie wszystko zależy od Twojego progu bólowego, określenie średni jest mało precyzyjne. Nie da się tego precyzyjnie porównać z tego powodu że każdy ma inne odczucia.
- po trzecie im mniej tkanki tłuszczowej tym bardziej boli. Najbardziej bolesne jest tatuowanie kostek, kręgosłupa, żeber i okolic intymnych bo one są mocno unerwione.

Odnośnik do komentarza

Rudzik84
tatuarzysta moze odmowić Ci wykonania tatuażu jesli nie spodoba mu się Twój projekt lub zaproponować coś innego.

Serio??? Myslalam ze jak ide sobie zrobic tatuaz to albo cos wybierasz albo pokazujesz wzor i mi robią. A to co tam ktos chce to indywidualna sprawa przeciez za to sie placi...no bez przesady zeby tatuarzysta sie wtrącal do wzoru...
poza tym to mi sie ma podobac jemu nie musi,jak nie chce zrobic do ide do konkurencji proste.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

tak serio serio sertio. W renomowanych studiach, gdzie pracują naprawdę artyści i profesjonaliści teuażysta może odmówić wykonania tatuażu, bo nie jest w jego konwencji, albo uważa że będzie brzydki i nie bedzie pasował. Oczywiście najcześciej rozmawia sie wtedy z tatuażystą, jak on by widział to, co by zaproponował, może coś lekko zmienił i albo się decydujemy albo nie. Są artyści którzy np robią cudowne tatuaże w stylu chińskim i w tym się specjalizują, są tacy którzy wolą portrety wykonywać i rzadko kiedy biorą się za coś innego. Ważne jest aby wcześniej prześledzić prace wybranego tatuażysty, wybrać styl tatuażu który Ci pasuje i wtedy wspólnymi siłami dojść do tego co chce się mieć wytatuowane .
Racja można iść do konkurencji, tego nikt nam nie zabroni, ale tatuaż jest tak jakby dziełem i reklamą tatuatora, jeśli jemu się on nie podoba to raczej nikt nie robi reklamy, której nie chce.

A i jeszcze jedno dobry tatuator się ceni. I nie są to małe pieniądze.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...