Skocz do zawartości
Forum

Codzienne bóle i zawroty głowy oraz zmęczenie a anemia


Gość r.e

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj. Twoje objawy mogą wskazywać na anemię, ale nie muszą być jej głównym objawem. Aby zdiagnozować czy masz anemię udaj się do lekarza, który Cię przebada oraz zleci wykonanie badań krwi, tj, morfologii krwi, na podstawie której oceni czy masz anemię. Anemia to inaczej niedokrwistość. Jeśli masz za mało hemoglobiny i erytrocytów (krwinek czerwonych) może to wskazywać na tę chorobę. Bóle głowy to objaw chronicznego zmęczenia czy życia w stresie. Idź do lekarza, zamiast zamartwiać się na forum.

Odnośnik do komentarza

Ja z anemią zmagam się od wielu lat. Co jakiś czas przyjmowałam żelazo na receptę, ale nie chcę przyzwyczajać organizmu cały czas do chemi. Dlatego zdecydowałam się na ziołowy preparat, który oprócza na anemię, działa również na zaparcia, niestrawność oraz ogólne osłabienie organizmu. Stosują od dwóch miesięcy i póki co jestem zadowolona :)

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta7

Faktycznie, chociaż objawy wskazują na anemię wcale nie musi tak być. To mogą być objawy naprawdę wielu, wielu chorób. Ale zamiast tracić czas na lekarzy, skierowania, wreszcie pobranie krwi gdzie tracisz nawet tydzień czasu lepiej zrobić prywatnie (koszt ok 5-10zł, mowa o podstawowej morfologii) za całość gdzie wynik najczęściej jest już po kilku godzinach (kiedyś dostałam już po 2!). Wystarczy sprawdzić wyniki czy wszystko gra i jak nie to do lekarza dopiero. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...