Skocz do zawartości
Forum

Spuchnięte lewe jądro i pieczenie w cewce


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem od 2 lat z cewka wykryto u mnie e.coli leczylem sie przez rok i niestety nie trafilem w odpowiedni lek, cewka zaczerwieniona sie utrzymywala przez ok 2 lata az do teraz ostatnio bylem na wyjezdzie i przez tydzien bralem prysznic w zimnej wodzie bo niestety cieplej nie bylo iii po tyg zauwazylem ze jadra zaczely byc ciezkie obrzek sie pojawil zaczelo mnie palic brak wzwodu brak podniecenia,wczesniej odczulem ze cos sie chyba dzieje bo zauwazylem ze sie nie podniecam i mam jakies problemy ze wzwodem a teraz to wszystko sie nasililo bardzo mocno bylem u urologa dostalem suplementy diety mialem badana prostate niby wszystko ok ostastnio wyczulem na lewym jadrze jakas gulke nie wiem co to moze byc czy to zapalenie jadra bo raz sie nasila raz przechodzi tak samo ze wzwodem, odwiedzilem juz wielu lekarzy i niewiem co z tym dalej robic jestem juz wstanie pojechac gdziekolwiek ale niech ktos sie tym powazniej zainteresuje bo to juz jest chyba za duzo tego wszystkiego. z góry dizekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...