Skocz do zawartości
Forum

Soczewki zerówki kolorowe


Gość małami4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałabym zakupić takie soczewki,chodzi mi o to,żeby miały zerwą moc i żeby naturalnie wyglądały na oku,oraz żeby można je było ja najdłuzej nosic..

Czytałam gdzieś,że są takie 3 miesięczne,wiec moje pytanie brzmi, czy w aptece dostanę takie jak opisałam wyżej ? i jaka cena takich soczewek?

Polecacie?? Chce je mieć na specjalne okazje,i czasem zakładać do szkoły...

Prosze o opnie :)

Odnośnik do komentarza

Witaj.Nosze soczewki od ponad 4 lat. Miałam stycznosc rowniez z kolorówkami. Powiem Ci szczerze nie wydawaj na to pieniedzy.
Ja kupilam raz zielone kolorówki wlasnie ale adekwatne do mojej wady bo musialam cos widziec;-) Byla to marka
Colour VUE by maxvue vision zakupione w sklepie z soczewkami itp. Koszt 1 pary to okolo 40zl. Pisze Ci to informacyjnie.

Dlaczego nie polecam? Bo strasznie mnie po raptem kilku godzinach piekly oczy,po zdjeciu byly zalzawione. Poza tym nie ma co nadwyrezac sobie zdrowych oczu w Twoim przypadku - te szkla sa ciezkie dla oka.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Ja za to soczewki polecam, ale zwykłe i jeśli ktoś ma wadę wzroku. :) Pomimo tego, że dobrze się je nosi, to pod wieczór jednak czuć, że oczy są zmęczone i trzeba je zdjąć.
Wydatek na soczewki jest spory. Opakowanie 3 par, każda na miesiąc, kosztuje około 100 zł. Do tego dochodzi płyn do nich, za 500 ml jest to kolejne 40 zł.
Nie wiem oczywiście jak kosztują kolorowe, ale wydaje mi się że cena dużo się od tych nie różni.

Odnośnik do komentarza

I jeszcze jedno. Nie wiem czy opyla się wydawać kasę na takie okazyjne zakładanie. Jeśli otworzysz nową parę, to mimo, że nie będziesz jej nosić, to ona i tak będzie się zużywać, więc po miesiącu, nawet jeśli miałaś je założone jeden raz, będziesz musiała wyrzucić. Więc przy czymś takim musiałabyś kupować jednodniówki, czyli zakładasz rano parę, a wieczorem wyrzucasz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...