Skocz do zawartości
Forum

Oparzenia oka promieniami UV


Gość Yezz1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Moje oczy zostaly poparzone przez promienie UV. Nie trwalo to dlugo ok 30-60 sek w godzinach wieczornych. Obudzilem sie w nocy ze strasznym pieczeniem oczu. Nie moglem mrugac gdyz sprawialo mi to straszny bol. Mialem przekrwione oczy. Jak najszybciej udalem sie do pobliskiego szpitala lecz odeslali mnie z kwitkiem do szpitala specjalistycznego Wojewodzkiego Okulistycznego w Krosnie oddalonego o 80km. No coz pojechalem. Od zdarzenia minelo juz okolo 12 godzin. Dojechalem na miejsce i o dziwo nie przyjal mnie okulista tylko zwykly lekarz. Zbadal reakcje na swiatlo i kazal czytac literki. Niestety nie udzielil zadnej pomocy tylko przypisal leki: Difadol 0,1% i Floxal. Po dwoch dniach stosowania lekow stan oczu poprawil sie, zagoily sie rany i zniknelo zaczerwienienie niestety nie widze za dobrze na dluzszy dystans od ok 2 metrow widze taki zamazany niewyrazny obraz... Niestety nie mam mozliwosci konsultacji z okulista na miejscu gdyz wjechal na urlop a mam obawy ze to dlugotrwaly efekt. Czy to minie?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...