Skocz do zawartości
Forum

Pękniecia na żołędzi penisa


kris90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Od jakiegoś czasu zauważyłem drobne pęknięcia na żołędziu penisa, niektóre mam wrażenie stają się głębsze - szczególnie widać to przy wzwodzie. Nie wiem czy to efekt współżycia i masturbacji. Chciałbym zaznaczyć, że nic mnie nie swędzi/boli. Jest jakiś sposób aby się tego pozbyć? Krem/maść ? Dziękuję za odpowiedź.

monthly_2014_08/pekniecia-na-zoledziu-penisa_1845.jpg

Odnośnik do komentarza

Witam, ja jestem teraz za granicą, za tydzień bede w kraju. Zamówiłem sobie 3 zestawy wymazówek z podłożem, zrobię sobie wymaz z cewki i z rowka zażołędnego, do tego posiew nasienia. Tak mi znajomy lekarz doradził. Niestety mój urolog i dermatolog nie widzi ku temu przesłanek , lepiej w ciemno walić maści sterydowe bo może to grzybica a może nie, metoda prób i błędów... Polecam Tobie także coś takie zrobić, przynajmniej potwierdzisz bądź wykluczysz grzybice lub inną infekcje bakteryjną. Wymazówki najlepiej zmówić u PHU Chemix Olsztyn. koszt 3 zestawów z przesyłka 17 zł, u mnie w aptekach wymazówki są ale grube jak do ucha :/ Zobaczymy co wyjdzie z tych wymazów, mam nadzieje że znajdę przyczynę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...