Skocz do zawartości
Forum

Łysienie u młodego mężczyzny


kkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Michał1030

Dokładnie tak jak ka-wa napisała - geny.
Napiszę z mojego doświadczenia (i starszych znajomych):
kkaa, mam to samo (no trochę słabsze objawy) co Twój chłopak, lecz mam dopiero 17 lat. Za każdym razem po umyciu głowy, brodzik pod prysznicem był cały w moich włosach. Byłem już u kilkunastu różnych dermatologów i każdy mi mówił że to w genach już mam.
Możesz mu zakupić jakieś szampony, odżywki itd, ja używałem DX2 - dobry, ale działał mi przez chwilę, pewnie się przyzwyczaiłem do niego. Teraz używam Seboradin i działa bardzo dobrze (już 2 miesiące).

Niestety tak to już jest że u faceta prędzej czy później wypadną włosy, a dzięki takim genom tylko proces jest przyśpieszony. Używanie różnych specyfików (czyt. szampon/odżywka) pomoże, lecz i tak się rozczarujesz. Oczywiście może to spowolnić wypadanie włosów, albo i nawet to że wyrosną nowe (u mnie zakola się zmniejszają), ale to nic nie zmieni - i tak wypadną. Jeśli u Twojego chłopaka to przez geny, to wypadnięcie włosów to już Jego przeznaczenie, możesz go oszukiwać, lecz i tak dojdzie do swego. Prawa natury to coś, na co mamy mało wpływu, nie ważne jakbyśmy chcieli i co mieli.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...