Skocz do zawartości
Forum

Padaczka alkoholowa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mój chłopak obecnie 22 lata cierpi na padaczkę alkoholową.
W wieku 17-19 lat spożywał alkohol, mało wypoczywał tylko liczył się alkohol..
Raz po alholodu stracił przytomność i miał drgawki.
lekarze powiedzieli mu, ze jest to padaczka alkoholowa i miał się na nią leczyć . Od września 2011r do dnia dzisiejszego bierze tabletki NEUROTOP RETARD 300. przez rok czasu brał 2 tabletki (rano i wieczorem) potem jedną tabletkę i od września 2013r bierze pół tabletki dziennie. Gdy zmieniał dawkę z 1 tabletki na pół był strasznie osłabiony, zmęczony.. w październiku miałam urodziny i wtedy spał ok 5 godzin, następnego dnia rano zdechnął mi kot z którym byliśmy przywiązani. W tym dniu spał 5 godzin, bez śniadania i wiadomość o kocie , dostał "napad" trwało to kilka sekund. zsunął się po ścianie i spadł na podłogę, miał lekkie drgawki i ciało mu się prężyło, ale ja byłam wstanie go przewrócić. Zabrała go karetka, ja nalegałam zeby go wzieli i powiedzieli , że to atak po alkoholu, że były moje urodziny i na pewno pił... jestem z nim od wrzesnia 2011r i wtedy postanowił się leczyć, od tego czasu nie wypił ani grama alkoholu. bardzo chcemy żeby się wyleczył. Co robić? Czy to jest padaczka alkoholowa? Jak mogę mu pomóc na dzień dzisiejszy? Jeszcze dodam , że we wrześniu ma oddać swoje prawojazdy, przez tą "padaczkę". Przez ten cały czas od kąd się leczy miał 2 "napady".

Odnośnik do komentarza
Gość kocidemon.

Hey. Podejzewam iz to co sie stalo bylo spowodowane więzią z kotem. Kot telepatycznie wyslal sygnal do chlopca i oto efekt. Czasem zdaza sie ze bładzaca dusza kotow potrafi opętac przypadkowego czlowieka,a jednym z udowodnionych objawow jest to ze takie osoby czesto przesiaduja w oknie (tak jak koty na parapecie!) no a ze sa ludzmi to znajduja rozmowce ktory tez czesto bywa opętany kocią duszą,te osoby szczegolnie lubią kocie towarzystwo. Proponuje poszukac kociego demonologa (w usa są nie wiem jak w pl)bo to nie zarty.Dowodem na to moze byc np.film pt.kobieta kot. Wyrastal jej normalnie ogon,pazury i uszy szpiczaste w nocy i skakala po dachach jak jakis karateka z kanionu żółtej rzeki. Poza tym wydawala charakterystyczny dzwiek „mrau,mrau,kszzzz,kszzzz. Z tym ze kszzzz robila gdy sie tylko zdenerwowala.

Odnośnik do komentarza

Jezeli Twoj chlopak nie pil alkoholu,a pomimo tego dostal padaczki , to mozliwe ,ze dodszlo do zmian w mozgu i choruje na padaczke sobie sensu strikte. Niezwlocznie trzeba udac sie do neurologa. Podstawowym badaniem jest EEG. Obrazuje czynnosc mozgu . Na podstawie badania lekarz okresli , czy i jakie inne badania sa konieczne. Nie warto na wlasna reke robic RM , czy TK poniewaz te badania moga byc zbedne. Neurolog jest tu konieczny. Mozliwe ,ze dodszlo do tego stanu na skutek naduzywania alkoholu wczesniej. Chociaz Twoj chlopak jest dosc mlody wiec trudno mi powiedziec.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...