Skocz do zawartości
Forum

Dziwny smak w ustach po przebudzeniu


Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne pytanie, i proszę nie hejtować mnie :P
Od młodych lat po przebudzeniu zawsze mam dziwny smak w ustach, jakby jakiejś stęchlizny, smak bardzo nieprzyjemny, gorzkawy, tylko porządne wypłukanie ust pozwoli na pozbycie się go.
Co to może być?
Mam astmę, nie biorę żadnych leków na rozszerzenie oskrzeli, gdyż ich nie potrzebuje.
Nie martwie sie o nic, tylko chcialbym sie dowiedziec co to moze byc, co moze powodowac tej nieprzyjemny smak w ustach :/
Ps: Dbam o zęby i higiene jamy ustnej, ale zawsze rano niewazne jak dobrze wczesniejszej nocy mylem zeby mam to samo.

Odnośnik do komentarza
Gość celina 2911

Najlepiej zgłosić się do gastrologa, może to być choroba zołądka, która jeszcze nie daje objawów, np: refluks, niedomykanie zwieracza, przepuklina zoładkowa , może żółć przedostaje się do żołądka i stąd ta gorycz albo nadkwasota i to są pierwsze objawy zgagi - gorycz. Najlepiej iść z tym do lekarza bo myślę że to na pewno od zołądka. Pozdrawiam zdrówka życzę.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z srz i kwiatuszek2. Wg mnie to nic niepokojącego, po prostu pewnie śpisz z zamkniętą buzią przez co ten zapach nie ma jak wywietrzeć. Ja też tak czasem mam, a czasem nie. To zależy czy śpię z otwartymi ustami, a różnie to bywa, przecież nie kontrolujemy tego.
Gdyby Ci śmierdziało z buzi przez cały dzień i mycie zębów czy płukanie jamy ustnej płynami lub żucie gumy nawet nie mogło tego smrodu przemóc to wtedy faktycznie wskazywać by to mogło na problemy z układem pokarmowym lub zębami. Ale też bez przesady nie róbmy z igły wideł.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...