Skocz do zawartości
Forum

Częste budzenie się nocy


Gość Agusiek Szalony

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agusiek Szalony

od tygodnia bardzo kiespko śpię. Nie mam problmów z zasypianiem, ale budzę się często w nocy tj o 12, o 2, o 4 i o 6. Przez to jestem totalnie niewyspana i senna. Cały dzień mam w plecy. już chyba wszystko zrobiłam, wietrzę pokój przed snem, pościel zmieniłam, szklanka mleka przed snem też nie daje rezultatu. Co zrobić by w koncu się wyspać?

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim nie stresuj się tym faktem,bo to pogłębia problem ,a tak sam minie,
jeśli się wybudzasz i w krótkim czasie zasypiasz to powinnaś się wyspać,jeśli nie,to może wcześniej idź spać,
teraz są upały ,też mogą mieć wpływ na sen,

w każdym razie nie ma recepty na Twój problem ,sam musi minąć,
póki co pij melisę wieczorem i tylko spokój może Cię uratować:)

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość Agusiek Szalony

upały raczej nie bo mam klimatyzację więc w pokoju mam chłodno... co do wczesniejszego chodzenia spać to próbowałam ale to nic nie daje, bo kręcę się w łóżku to w jedno to w drugą stronę... no nic chyba rzeczywiście to musi minąć samo

Odnośnik do komentarza
Gość NiteNite

Lekarz może też zlecić dodatkowe badania i przeanalizować problem bezsenności. Nie każdy załatwia sprawę wyłącznie tabletkami. Zaburzenia snu są czasami objawem innej choroby, i wtedy właśnie nie ma co unikać specjalisty. Może to być nawet depresja, a wówczas lepiej zadziałać, a nie czekać. Nie twierdzę, że na nią cierpisz Aguśku Szalony, ale jak widać, nie zawsze jest tak niewinnie z tymi sennymi problemami... Inna sprawa jest taka, że bezsenność nieleczona pogłębia się, i im dalej w las, tym trudniej ją wyleczyć. Co do sportu trzeba pamiętać, że jest wskazany w ciągu dnia, nie wieczorem tuż przed zaśnięciem - wtedy utrudnia sen, bo jestesmy pobudzone. Tak czy inaczej, pamiętaj o zasadach higieny snu, wietrz pokój, włącz wiatrak na noc jesli potrzebujesz, pij przed snem ziołowe herbatki i w razie nieustępowania problemu idź do lekarza.

Odnośnik do komentarza

dziewczyno ogranicz ćwiczenia fizyczne sporty bo przemeczony organizm sie buntuje i efekt sa takie że jesteś przemeczona i źle sypiasz bez przesady z tymi sportami życie i zdrowie mamy jedno . Poza tym radziąłm bym ci sie udać do lekarza rodzinnego i zarzadać badani na TARCZYCE bo to też mogą być objawy pierwsze przeanalizuj swój cykl miesiaczkowy czy jest ok dokładnie a jak nie to jak mówie do lekarza ...........

Odnośnik do komentarza

sier:Godt e5 ha gode minner e5 tenke tiabkle pe5 da sv: c5e5e5 jaaa, du flytter du ja. Da er det nok greit e5 vente med e5 bestille. Gleder du deg til e5 flytte?Godt e5 ha gode minner e5 tenke tiabkle pe5 da sv: c5e5e5 jaaa, du flytter du ja. Da er det nok greit e5 vente med e5 bestille. Gleder du deg til e5 flytte?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...