Skocz do zawartości
Forum

Czerwone krosty na udzie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, parę dni temu wyskoczyły mi takie czerwone krosty na prawym udzie obok jader, swędzi jak się drapie, i czasami bez drapania (pozdrażnione przez bieliznę czy coś) dzisiaj zgolilem tam kawałek włosów żeby było lepiej widać, proszę o odpowiedzi co to może być, wizytę u dermatologa mam dopiero za 15 dni, czy mogę iść i czy jest sens do lekarza rodzinnego z tym?

monthly_2014_07/czerwone-krosty-na-udzie_1792.jpg

Odnośnik do komentarza

A nie byłeś czasem w lesie gdzieś ? Może miałeś kleszcza z lasu, albo nawet chodząc po mieście i masz objawy boleriozy.

Nie możliwe, bo jak? Uprawiam seks ze stałą partnerką 10 miesięcy, a nigdy wcześniej mi się to nie zdażyło. Co to może być?

A może ona nie jest wierna ?

Odnośnik do komentarza

Bylem u lekarza rodzinnego, nie wie co to jest przepisał mi maści Trybiotyk + Pimafucort, smaruje tym drugi dzień niestety chyba nie widać efektów. Co to może być? Do dermatologa wybieram się pojutrze chyba. Na pewno nie żaden kleszcz, bo bym zauważyl, nie chodziłem też po lasach. Na brzuchu pojawiła się wczoraj taka mała plamka 0.5cmx1cm którą moja dziewczyna oceniła na ugryzienie po komarze, ale teraz jest już drugi dzień i nie wygląda na komara a bardziej na to samo co na zdjęciu. Lecz nie rozrasta się.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...