Forum Zdrowie

Ból głowy po uderzeniu się w głowę o wiszącą szafkę

~angelika121

~angelika121

witam jestem kobieta mam 22 lata dwa dni temu przy pochylaniu a raczej juz wstawaniu uderzyłam góra głowy o wiszaca szłke nie straciłam przytomnosci ani nie maiłam utraty swiadomosci nie wystapiły wymioty ani nic.Wczoraj byłam u lekarza bo boje sie o swoje zdrowie dostałam skierowanie do chirurga skierował mnie na zdjecie czaszki wszystko dobrze zbadał mnie tak zekazał patrzec za jego palcem powiedział ze wszystko ok i kazał wziac tabletki przeciw bólowe.Martwwi mnie ból głowy nie jest mocny ale ile moze mnie bolec głowa czuje tylko jak była ciezka uderzyłam sie w w góre głowy a boli mnie cała czasami nawet nad czołem lekarz mi tłumaczył ze to normalne bo to sie rozchodzi prosze mi powiedziec czy tak zeczywiscie jest i czy to tak jak mi mówił przejdzie za pare dni?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~radosław75

~radosław75

Lekarzowi nie wierzysz, a ludziom, co tu mogą wejść już tak? :) Zaufałbym lekarzowi, skoro widział zdjęcie RTG. Może ewentualnie idź do innego lekarza, pokaż wyniki badań i zdjęcie. Jeśli on też powie, że to normalne, to nie ma się czym martwić.