Skocz do zawartości
Forum

Moczany bezpostaciowe w moczu


Gość K1K1

Rekomendowane odpowiedzi

mam 27lat udałam sie do lekarza rodzinnego po skierowanie na usuniecie przepukliny około pępkowej, po prostym zbadaniu, lekarz stwierdził ze to nie jest przepuklina yulko coś niepokojącego, dostalam skierowania na proste badania oraz przykazane skontaktować sie z chirurgiem. Moje wyniki badań to; MORFOLOGIA; LYM 2.89 MXD 0.60 NEU 2.6 LYM 46.1 MXD 10.00 NEU 43.9 RBC 4.55 HGB 4.55 HCT 42.1 MCV 93 MCH 31.9 MCHC 34.4 RDW 12.0 PLT 221 MPV 12.6 PDW 17.6 OB 2 BADANIE OGÓLNE MOCZU; barwa- żółta klarowność- przejrzysty odczyn- 7 ciezar wlasciwy- 1,020 urobilinogen- w normie osad moczu; nabłonki płaskie- dość liczne wpw bakterie- liczne kryształy- moczany bezpostaciowe- liczne prosze o opinie tych wyników

Odnośnik do komentarza

Witaj!
Wypisane wyniki morfologii nie wskazują na nic niepokojącego. Niewielkie odchylenia od normy nie mają żadnego wpływu na interpretację badania.
Badanie moczu wskazuje na obecność bakterii, co może oznaczać zakażenie układu moczowego. Moczany bezpostaciowe mogą być skutkiem diety bogatobiałkowej lub mogą oznaczać tendencję do kamicy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...