Skocz do zawartości
Forum

Płaczliwość i problemy ze snem przy niedoczynności tarczycy


Rekomendowane odpowiedzi

witam od 9 lat choruję na niedoczynnośc tarczycy pierw stwierdzono po porodową a potem po badaniach tak już zostało mi , gdyż moja babcia jest po operacji nadczynność tarczycy wiec ja ten gen odziedziczyłam . Biorę leki regularnie jestem pod kontrolą lekarzy gdyż mieszkam w Anglii i od 1/5 roku mam dawke leków o 100mg na tą tarczyce . Ale od kilku miesiecy jestem nie swoja mam problemy ze snem i bardziej reaguje płaczem co kolwiek by nie zrobił mój narzeczony problem w tym że wciaż sie czóje nie chciana i nie kochana przez niego bo nawet nasze życie intymne jest chłodne bardzo żadko sie kochamy . Dodam że też sporo mi przybyło wagi a mam 156 cm wzrostu a waże 78 kg , to dal mnie jest bardzo dużo i jak mogę sie pozbyć tego brzucha i wrócić to wygladu z przed ciaży . Jestem prawie 10 lat wegetarianką wiec nie wiem czemu tak jestem gruba . Pomurzcie proszę .

Odnośnik do komentarza

jak sie nie mylę to w grudniu zeszłego roku miałam robione badania na tarczyce i hormony plus w styczniu lekarz mój szczegółowo wszystko porobił i wykazały że sa dobre czyli nie za wysokie , po niedzieli mam wizytę u lekarza to bede wiedzieć co i jak bo pewne rzeczy mi sie pokazały co nigdy ich nie było na moim ciele wiec podejrzewam że hormony mi szaleja . jak Mogę schudnać przy niedoczynności tarczycy ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...