Skocz do zawartości
Forum

Poznaj sposoby na pielęgnację skóry w zespole stopy cukrzycowej


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobrym specjalistą jest pani Katarzyna Gaździcka. Ma ona prywatny gabinet w Warszawie, przy skwerze ks. kard. Stefana Wyszyńskiego 5. Jest podologiem i zajmuje się miedzy innymi pacjentami z zespołem stopy cukrzycowej. Posiada ona specjalistyczne narzędzia, a przede wszystkim wiedzę, która jest niezbędna przy terapii. Mój mąż, właśnie diabetyk, często chodzi tam na zabiegi pielęgnacyjne i jest bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza

~majkel200
Mój dziadek miał powikłania cukrzycy i własnie stopę cukrzycową i leczył ją i wiele innych dolegliwości w komorze hiperbarycznej i barzo mu się popraiwlo
z tego co pamiętam w takiej komorze leczy się też odleżyny, dobra sprawa. Dziadek mojego męża miał cukrzycę i też problem ze stopą cukrzycową, musiał bardzo dbać o dietę - może się komuś przyda, tu jest artykuł nt. wlaśnie diety dla cukrzyka: http://blog.klubseniora.pl/dieta-seniora-cukrzyka/

Odnośnik do komentarza
W dniu 24.10.2014 o 22:50, Gość magikaa napisał:

krem kremem, dziekuje:) ale jednak na te chwile potrzebuje jakiegos lekarza ktory specializuje sie w tej dziedzinie. moze byc prywatnie. naprawde nawet pieniazki raczej nie maja znaczenia...

Polecam Przychodnię Leczenia Ran i Pielęgnacji Stóp CENTRUM STOPY. Tam można uzyskać profesjonalną pomoc przy trudno gojących się ranach. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...