Skocz do zawartości
Forum

Spuchnięcie i ból dużego palca u stopy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. W niedzielę byłam na koncercie i dużo skakałam. Wczoraj gdy się obudziłam to ledwo mogłam chodzić, bo czułam takie ciągnięcie nad piętą i oprócz tego trochę bolał mnie duży palec u tej samej stopy przy zginaniu go. Na noc posmarowałam ten obszar nad piętą Altacetem, ale nie mogę stwierdzić, czy mnie już ten obszar nie boli ze względu na duży palec - kiedy się tylko dziś obudziłam to zauważyłam, że jest spuchnięty, boli cały czas nawet, gdy nim nie ruszam, a o zgięciu to już w ogóle nie ma mowy. Boli przy dotyku lub próbie poruszenia nim i normalnego chodzenia. Posmarowałam go Altacetem, ale strasznie boli ten palec, nawet gdy siedzę nie ruchomo. Nie wiem co z nim zrobić, jeśli do jutra to nie przejdzie to pójdę do lekarza, ale jak sobie poradzić z dniem dzisiejszym? Proszę o jakąś pomoc.

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że gdybym ten palec złamała , skręciła, czy cokolwiek to jednak poczułabym przy skakaniu jakiś ból, a jeśli nie przy skakaniu to w trakcie powrotu do domu bym miała problem z chodzeniem, ale nic z tych rzeczy. Próbowałam się dziś dostać do swojego lekarza, ale niestety nie było już miejsc, więc będę musiała lecieć jutro z rana. Problem z tym, że od tego spacerku na darmo do lekarza, do domu i na spacer z psem spuchł mi też duży palec u drugiej nogi, więc teraz prawie w ogóle już chodzić nie umiem. Pojechałabym na ostry dyżur, ale nie mam możliwości żeby mnie ktoś zawiózł, więc już wole dziś resztę dnia przesiedzieć w domu, a jutro do lekarza :/ Najbardziej się boje, że lekarka jak zwykle wyśle mnie do jakiegoś specjalisty i będę musiała się tłuc po lekarzach :/ A z takimi paluchami to naprawdę ciężko :/

Odnośnik do komentarza

niekoniecznie, wiesz zabawa alkohol mógł sprawić że palec nie bolał tak mocno żebyś to poczuła. Po za tym,czasami takie wypadki ujawniają się z czasem. Co do rodzinnego to z pewnością wyśle Cię do ortopedy wiec szybciej bedzie jak pojedziesz na sor

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...