Skocz do zawartości
Forum

Badania na choroby weneryczne


Gość krystiano009

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krystiano009

cześć wszystkim, chciałem się Was poradzić w jednej kwestii, a mianowicie mam 19 lat i dziewczyna prosiła mnie abym wykonał badania, co tez zamierzam uczynić bo nie mam nic do ukrycia, badania chcę wykonać w kierunku chorób wenerycznych typu kiła i rzeżączka, tylko czy wykonuje się je z krwi? kiłę doczytałem że tak, na pewno ale rzeżączkę? oddaje się mocz?, nie chciałbym wyjść na niedouka, mimo że jestem w tak późnym wieku ;)

Odnośnik do komentarza
Gość krystiano009

cześć, dzięki za odpowiedź, co do badania odebrałem wyniki ale co mnie zdziwiło, kiedy zapytałem w rejestracji że chcę zrobić badanie na kiłę i rzeżączkę widziałem osłupienie pani recepcjonistki, o tyle o ile na kiłę od razu mi wstukała, tak co do rzeżączki rozłożyła ręce bo nie wiedziała co ma wybrać w komputerze, co nic idę do laboratorium i pytam że chciałbym również wykonać badanie na rzeżączkę, na co pani w białym fartuszku odpowiada mi, że mam wykonać na razie tylko badanie w kierunku odczynu WR /VDRL/ a jesli ten wyjdzie pozytywny to wtedy specjalistyczne badania, jeśli wyjdzie ujemny, a taki wyszedł " U79 ODCZYN WR /VDRL/ Ujemny" to nie mam robić nic więcej, więc nie rozumiem, czy tak naprawdę jest?
W kierunku HIV robiłem, wszystko ok ...

Odnośnik do komentarza

Ja mam jeszcze taką uwagę,
dziewczyna też powinna zrobić te badania,dobrze,że ma ograniczone zaufanie w tej materii,ale to działa w obie strony,
dlatego ja będąc na Twoim miejscu poprosiłabym ją też o te badania,
zważywszy,że teraz nawet dziewczyna 16-letnia potrafi mieć za sobą kilku partnerów...

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...