Skocz do zawartości
Forum

Jaki lek na stres?


Gość Zestresowan4

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Rudzik84

a byłaś z tym u lekarza? Skoro melisa nie pomaga to raczej inne leki bez recepty też nie będą pomagać. Lepiej idź do lekarza i się go poradź. Ewentualnie możesz spróbować chmielu, głogu lub kawitu lipy,je możesz dostać w sklepie zielarskim

Odnośnik do komentarza
Gość Zestresowan4

No nie byłam u lekarza, no bo co tak ze stresem? Cały czas liczę, że jednak uda mi się poradzić samemu. Za piciem ziół nie przepadam. Tak poczytałam o destresanie noc, i w sumie skład niezły, wyciągi z ziół, magnez, ale czy skuteczny? No i jak się po nim czułaś?

Odnośnik do komentarza

Ludzie proszę was, nie szukajcie leków na wszystko co tylko wam się zadzieje. NIe idźcie na skróty, jaki w tym sens? Co to znaczy jakos słabiej sobie ostatnio daję radę ze stresem? Idź na spacer, pośpiewaj, poczytaj, pogadaj z kimś a nie łykaj kolejnych proszków, o które jeszcze prosisz przypadkowych ludzi na forum.....Ja walczę z migreną na którą nie ma jednej metody, i staram się jak mogę ograniczając wyzwalające ból produkty, staram się opanowywać w chwilach stresu, trochę więcej się ruszam by to ułatwić, chodzę do neurologfa, który ratuje gdy ból już jednak przyjdzie. I Ty tez spróbuj, a po leki to do lekarza, a nie na forum! Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...