Skocz do zawartości
Forum

Leki na migrenę


Gość alina107

Rekomendowane odpowiedzi

Gość alina107

witam dwa lata męczyłam sie z migrena postawna. zawsze gdy mnie atakowała trafiałam do szpitala pod kroplówkę. miałam straszne wymioty uczucie lodowatego zimna byłam otępiała traciłam smak i zapach. wyniki badan wraz z tomografia były ok. będąc u córki w Anglii polecono mi zażywać kwiatuszki w kapsułkach o nazwie f******* czyli złocień maruna. nie wierzyłam ze migrena ustąpi od zwykłego sproszkowanego kwiatuszka ale zaczęłam zażywać . po prostu moja córka tak gorąco uwierzyła w moc uzdrowienia maruna ze nie chciałam jej robić przykrości. na opakowaniu pisali ze trzeba ja zażywać 3 miesiące by zaczęła działać. w 1 miesiącu brałam ja na zmianę z d********* w 2 miesiącu d******* powoli odstawiałam biorąc marune. w 3 miesiącu odstawiłam całkowicie d*******. od tej pory nie miałam powrotu migreny. czuje sie bardzo dobrze , głowa nie boli mnie nigdy. f******* biore do tej pory. 1 kapsułkę co drugi dzień gdyż na ulotce pisze ze nie wolno jej odstawić nagle. to juz 10 miesiąc. gdyby ktoś mial pytania to piszcie..... mnie pomogło a nie wierzyłam!

Odnośnik do komentarza

złocień maruna to kwiatuszek. podobny do stokrotki. można go dostać bez recepty , nie wiem czy sa dostępne w aptekach ale przez net na pewno da sie go zamówić. nie wiem czy można go brać gdy chorujesz na cukrzyce. skład maruny to 100 procent sproszkowanego kwiatuszka . ja go kupiłam będąc w Anglii.
ja dziękuje przypadkowi ze trafiłam na marunę. miałam tak silne i częste bóle głowy ze moje życie przez dwa lata było koszmarem. nie mam żadnych skutków ubocznych gdy zażywam marunę. biorę ja nadal co drugi dzień a za dwa miesiące będę brać co trzy dni bo na ulotce pisze ze nie można nagle odstawić maruny.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...