Skocz do zawartości
Forum

Rehabilitacja kolana po urazie


Gość onufry

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, poszukuję od dłuższego czasu centrum rehabilitacji które będzie wstanie postawić mnie na nogi :/ Jakiś rok temu jechałem rowerem na ścieżce rowerowej swoją drogą i jakiś dzieciak mi wybiegł, zahamowałem tak, że się wywaliłem i przez chwilę ciężko mi się chodziło, ale niby przeszło, ale to kolano nie trzyma się zbyt stabilnie, chciałbym wrócić do sprawności. Byłem na rehabilitacji w takim centrum pod Warszawa ale nie spełniało moich oczekiwań. Wciąż mi przeskakuje. Znalazłem coś na al. Jerozolimskich, a że mieszkam blisko to stwierdziłem, że może się przejdę. Ktoś się rehabilituje w pobliżu? Może tu zasięgne opinii na ten temat ? Proszę o wasze zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Gość gortaten

Hejo, też miałem podobny problem z kolanem, ale nabawiłem się kontuzji podczas meczu. Byłeś już u ortopedy? To pewnie kwestia więzadł. Bo jak jakiś rehab miałes to powinni to określić z czym pracują. Co to znaczy, że nie spełniało twoich oczekiwań? Jakiś czas nie robiłem z tym nic, dopóki nie zaczęło mi a przede wszystkim mojej żonie przeszkadzać :). Wtedy z moją żoną poszliśmy do Rehmedis (będziesz miał blisko) i tam dopiero moja noga odżyła, ale operacja mnie chyba nie ominie i jak ci więzadło poszło, to ciebie pewnie też nie, a wtedy dopiero dobry rehab się przydaje. Anyway, mogę ich polecić :) Trzymaj się :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...