Skocz do zawartości
Forum

Seks po przeszczepie wątroby


Gość xxxss

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!
Jestem z pewną kobietą już jakiś czas, jako mała (kilku letnia dziewczynka) miała przeszczep wątroby, bierze tzw. prograf, wszystkie wyniki w normie od zawsze. Zanim zadam pytanie a ktoś odpowie "spytaj jej" od razu odpisuję, że chcę mieć pewność. Mianowicie... na jej lekach przeczytałem, że nie może brać leków podczas ciąży ( bierze je całe życie 2x dziennie) na pytanie : co jak zajdziemy w ciąże, odpowiedziała "to się wtedy będziemy martwić" (stosujemy antykoncepcje jak coś) ale jej wypowiedź mnie zabiła... Nie chcę powikłań, nie chcę by szła do szpitala czy coś, ktoś mi powie jak to wygląda u osób po przeszczepie wątroby ?
Co w razie ciąży ?
Chcieliśmy też uprawiać seks analny, czy to dla niej bezpieczne ? (to głupie pytanie, ale skoro jesteśmy przy sprawie seksu... [tak, nigdy nie chorowałem na żadne choroby ani nikt w mojej rodziny przenoszących się chorobą płciową, tak znam zagrożenie wynikające z tego typu seksu, chodzi mi tylko o osoby po przeszczepie które muszą uważać na wszystko)

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza

Odnośnie ewentualnej ciąży,to powinieneś porozmawiać ze specjalistą hepatologiem,
jeśli chodzi o seks,to nie wiem czemu masz jakieś obawy,tu leki nie maja nic do tego,
choć ja jestem przeciwniczką seksu analnego ,bo uważam,że odbyt służy do czegoś innego ,ale co Ty robisz w łóżku,Twoja sprawa i partnerki.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...