Skocz do zawartości
Forum

Zatrucie THC


Filip95

Rekomendowane odpowiedzi

Wiatm. nie wiem czy dobrze pisze, jeśli źle proszę o przeniesienie.
Na samym początku chciałbym powiedzieć ze nie jestem jakimś tam koneserem marihuany, paliłem w swoim życiu 4 razy i po tym ostatnim powiedzialem że był to mój ostatni raz.
A wieć w sobotę zapaliłem z kumplem, wziąłem 2 buchy pierwszy delikatny drógi był mocny, zacząłęm po nim kaszleć, poszedłem do domu położyłem się spać. Serce biło mi niemiłosiernie słyszałem jego bicie świat wirował i miałem opóźnioną reakcję na dotyk. bałem się ze już z tego nie wyjde spałem 3, 4 godziny. Gdy wstałem czułem to samo tylko o słabszym nasileniu, Całą niedziele nie wiedziałem co ze sb zrobić. nie mogłem w nocy spać dopadły mnie dziwne lęki mam myśli ze z tego nie wyjde. w pon było tak samo tylko doszły wymioty, bujający się obraz, leki strach złe samopoczucie. wyczytałem w internecie że moze to być zatrucie THC, pije duuużo płynów dużo sikam, zacząłem biegać pocić się. jest to 4 dzień jest lepiej niż w pierwszych dniach.
a więc objawy to:
-pocenie się
-lęki
-brak pewności
-wymioty
-drżenie mieśni
-bezsennosc
-stres
-kłopoty ze wzrokiem (obraz jakbym wypił kilka piw)
Co mogę zrobić żeby jakoś się z tego wyleczyć i jak długo to potrwa. Czy picie melissy pomoże, czy wypijanie dużej ilości płynów pomoże, czy jedzenie owoców warzyw łyaknie wit.C pomoże, czy ieganie pocenie się pomoże. Proszę o szybką odp

Odnośnik do komentarza

Witaj. Marihuana to używka osobowa i każdy reaguje na nią inaczej. Widocznie u Ciebie występują takie objawy. Musisz uważać też co palisz, ponieważ z marihuana z nieznanego źródła może być "ulepszana", nasączona jakimiś substancjami które źle wpłyną na Twój organizm. Jeżeli nie przejdzie Ci przez kilka dni to najlepiej idź do lekarza. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...