Skocz do zawartości
Forum

Pieczenie języka


Gość Weelly

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cytrynowa babeczka

Mam nadzieję ze jeszcze nie łyknęłaś opakowania tych witamin ???
Pieczenie może być spowodowane np refluksem żołądkowym szczególnie tak jak piszesz wystepuje po posiłku ale też innymi przyczynami dlatego wybierz się do lekarza .Nie podejmuj żadnych prób samodzielnego leczenia a juz z pewnością nie łykaj opakowania witamin ...

Odnośnik do komentarza

Bez przesady,witaminy brane po jednej tabletce na dzień przez dwa tygodnie czy miesiąc w roku na pewni nikomu nie zaszkodzą,a wręcz odwrotnie,
tym bardziej w takiej sytuacji ,gdy nie jest znana przyczyna,

przy refluksie byś miała zgagę,
my tu diagnozy nie postawimy,
lekarz tak Ci na oko też nie powie jaka jest przyczyna ,jeśli to jest tylko pieczenie języka,ale na pewno nie omieszka zapisać jakiegoś leku...

taka jest moja rada ,a Ty zrobisz jak zechcesz.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość cytrynowa babeczka

Kawa miałam własnie nadzieję że wyjaśnisz co miałaś na myśli ...
Moze na drugi raz bardziej precyzyjniej / tak jak w drugim poscie piszesz/ bo to naprawdę mozna było odczytać" zjedz opakowanie witamin naraz ".Przynajmniej ja tak zrozumiałam .
Nie stawiam żadnych diagnoz ,piszę po prostu ze najlepiej jednak iść do lekarza .Czasem pierwsze niewinne objawy sa zwiastunem ciężkiej choroby .Miesiąc jedzenia witamnek może o ten miesiąc opóznic diagnozę .
Pieczenie języka wystepuje w wielu chorobach / wystarczy zapytać dr googla :-D /

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...