Skocz do zawartości
Forum

Trudności w oddychaniu i problemy z utrzymaniem erekcji


Gość CantBreath

Rekomendowane odpowiedzi

Gość CantBreath

Witajcie nie wiem co mi jest dlatego chciałbym zapytać co zrobić/robić. Mam parę problemów w życiu które przeszkadzają mi w funkcjonowaniu. Nie mogę nabrać pełnego oddechu i wgl mam problemy z wdychaniem powietrza,może wiąże się to z zapchanymi zatokami i nawracającymi katarami które praktycznie mam zawsze(miałem mieć operacje nosa bo mam chyba krzywą przegrodę nosową). Do tego dochodzą problemy takie jak nie utrzymywanie erekcji i szybkie bicie serca po drobnym wysiłku. Np. siedzę sobie przed komputerem i wstaje to od razu bije mi serce. Wgl nie mam sił i jestem zmęczony. Odżywiam się bardzo dobrze bo lubię to i chce być kiedyś dietetykiem albo trenerem personalnym. Ćwiczę teraz co 4 dni siłowo no i wf w szkole i czasami biegam. Mam 17 lat 185cmwzrostu i ponad 60kg wagi. O własnie. Problemy z tym wsyzstkim nie powinny skutkować otyłością? Nadmienie,że kiedyś bardzo mało się ruszałem,piłem dużo coca coli i lubiłem dużo czasu spędzać przed komputerem ale gruby nie byłem nigdy. A no i jedna chyba ważna sprawa. Za pierwszym razem biorąc kwas foliowy i żelazo na receptę problemy z erekcją mi przeszły. Teraz branie kwasu foliowego coś tam pomaga i z oddychaniem również ale nie jest to pełne zdrowie no i wraca. Nie rozumiem już tego i chce być zdrowy a nie wiem co zrobić. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość CantBreath

Jasne,że mówiłem. Zostałem odesłany do chirurga bo jakieś żylaki jeszcze niby mam. Powiedzieli,że zajmą się żylakami a problemami z erekcją ma zająć się ktoś inny. Tylko kto... Nie mam 18lat żeby iść do urologa.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...