Skocz do zawartości
Forum

Otępienia, szybkie męczenie się i złe samopoczucie


Gość Owen

Rekomendowane odpowiedzi

Otępienia, szybkie męczenie się, złe sampopoczucie, rozkojarzenie, kłucie serca, nieskupiony wzrok czasami wrażenie jakbym stał za szybą lub patrzył przez lekka mgłe..brak diagnozy
- psycholog
- kardiolog
- allergollog
- krew, mocz przeswietlenia głowy klatki piersiowej, kroplowki....wedlug badań idał zdrowia..przebadany od stop do głow...

do powyzszych objawow pasuje bardzo duzo chorob od niedoczynnosci tarczycy po wyzsze cisnienie tętnicze czy np bakterie chlemydia {tego jeszcze nie sprawdziłem} stoje w miejscu...pomocy !!! MOŻE jakies pomysły ??

Z góry dzieki i pozdrawiam...mam wrażenie że moj przypadek jest beznadziejny jezdze po szpitalach nikt nie wie co mi jest zazwyczaj konczy sie na kroplowkach, badania laboratoryjne ideolo...diagnoza nie ma zagrozenia zycia i do domu...z dnia na dzien czuje sie coraz gorzej i mecze sie coraz szybciej a 3 miesiace wstecz bylem okazem zdrowia fizycznie 150 % kocham sport...wydolnosciowo mistrzostwo swiata a teraz jest corz gorzej jestem cieniem samego siebie...chyba jestem przypadkiem dla Dr. House ;/

Odnośnik do komentarza

Coś jest ewidentnie nie tak z dnia na dzien jest coraz gorzej badania okey konczy sie na kroplowkach i do domu....
"Podejrzanych kontaktów " na pewno nie ale z tego co wiem chlamydii jest pare rodzajow i nie tylko droga płciowa mozna sie zarazic...slyszalem, że równiez drogą kropelkową badz np przez ptactwo..jutro ide do lekarza pierwszego kontaktu pozbierac wszystko do kupy i podjac jakies dalsze kroki...jestem juz bezradny miesiac sie źle czuje....nie ma poprawy ;/

może rzeczywiscie nerwica....ale nie mam pojecia jak to mozliwe...bede szukał rowniez i w tym kierunku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...