Skocz do zawartości
Forum

Zawroty głowy, bradykardia i szybkie męczenie się


Gość Owen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...Jestem 25 letnim facetem, mam 173 waze kolo 70 kg. Zaczne od tego, że mam wrodzona bradykardie..puls spada mi w nocy nawet do 28/29...przez wiekszosc zycia jestem aktywny fizycznie...swego czasu" polprofesjonalnie".... nigdy sie z tym zle nie czulem, wrecz odwrotnie czulem sie jak mlody Bóg potrafilem po ogromnym wysilku fizycznym wypic duza ilosc alkoholu pojsc na basen, pobiegac i nigdy nic nie bylo...niskie tetno wreczmi pomagało...jako pilkarz wogole sie nie meczylem..podczas interwałow jako jedyny nie osiagnalem wymaganego pulapu tetna 160...moglem zagrac 3 mecze z rzedu...wydolnosciowo i fizycznie zawsze na 120 %...OSTATNIMI czasy dzieje sie cos niepokojacego...2 Razy karetka mnie zabierala z domu, KRECENIE W GŁOWIE (rzadko) kołatanie SERCA dosc czesto...duzo szybciej sie mecze..rano wstaje czuje sie dobrze po 3/4 godzinach juz troszke gorzej po 5 /7 godzinach bardzo słabo po wiekszym czasie wyeksplatowany na maxa...w szpitalu zrobili mi kompleks badan...wszystkie wyniki w normie...wydaje mi sie że sen mnie ładuje i w ciagu dnia bardzo szybko sie rozladowuje po czym znow ide spac i rano czuje sie lepiej i tak DZIEN JAK CO DZIEN...mailem holtera podejrzewaja...ze to CHOROBA ZATOKOWA MIESNIA SERCOWEGO jestem w kolejce na 2 zabiegi,,,ale dopiero za 3 miesiace....czuje sie bardzo zle....boje sie że moze to byc jakis HIV czy co...moze macie jakies pomysly ? podpowiedz ?? Czy raczej serce?? Wyniki idealne...a czuje sie bardzo zle...czekam na badanie (zabieg polegajacy na nacieciu pachwiny dostaniu sie do zyl bo najlizej do serca i wysylaniu impulsow i obserwacji reakcji serca.....2 badanie podanie leku po ktorym serce znacznie przyspieszy) ale jak Serce to dlaczego 25 lat bylem niezniszczlny fizycznie i z tak niskim tetnem czulem sie wybornie a to sie zmienilo boje sie ze to jakas choroba ktora rozlegulowala mi prace serca ?? prosze o pomoc z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza

No i stało się..Dzis zabrala mnie karatka z miejsca pracy...
Przyczyna silne bole w klatce piersiowej (kłucia)...
Oczywiscie pare kroplowek, krew, przeswietlenie klatki piersiowej....i wedlug badan laboratoryjnych wszystko jest ok...rzeczywiscie po raz pierwszy Lekarz powiedzial ze zalecane zbadanie sie przeciwko boleriozie oraz zalecana wizyta u allergologa... o wszystkich obawach powiadomilem lekarzy zbadali mnie od stop do głow...ale nie zmienia to faktu ze caly czas sie czuje tak jak nie powinienem.w zaleceniach : tabletki magnezu dobrze przyswojalnego, paracetamol....no i zalecane badania przeciwko boleriozie i allergolog za 3 miesiace badanie serca nie znam prof nazwy badania ( przez pachwine do serca wysylanie impulsow, obserwacja reakcji serca)...stoje w miejscu....

bardzo dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.

Jestem wychowankiem Śląska Wrocław jezeli chodzi o prof kluby i kariere seniorska to Athlone Town w Irlandii.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...