Skocz do zawartości
Forum

Wyciek z odbytu


Gość ronni55111

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ronni55111

Witam
Dzisiaj poczułem ,że mam " mokro" i podtarłem sie , na papierze został żółty ślad jak po biegunce , chwile później znowu poczułem mokro i na papierze również była taka żółta kupa czy sam nie wiem co to było .teraz co chwilę pojawia się taki wyciek , nie ma tego dużo , bielizna nie jest mokra. Stolca zrobiłem normalnego , chociaż od ok tygodnia stolce są dość małej objętości .
miesiąc temu miałem problem ze wzdęciami ( szczególnie po pizzy itp ) . Ostatnio pije melisę , ale nie wiem czy mogłą mieć wpływ na obecną sytuację.
Boję się , że to coś poważnego :( .

Odnośnik do komentarza
Gość ronni55111

A mam jeszcze pytanie czy może mieć to związek z nerwicą?
Wydaje mi się ,że zaczęła się jakieś 1,5 msc temu poprzez senność( przestraszyłem się ,że to może cukrzyca) a po kilku dniach wieczorem dopadły mnie lekkie zawroty , lęk , wysokie ciśnienie ( 176/139) . Mniej więcej w tym czasie miałem właśnie dość spore wzdęcia . Powyższe objawy przeszły po kilku dniach i był spokój przez 3 tyg gdy po wstaniu wieczorem od komputera poczułem ,że zaczyna mi się kręcić i miałem powtórkę z rozrywki a po tygodniu doszły jeszcze bóle w różnych częściach głowy , lekkie kłucie serca , bóle w różnych częściach ciała które przechodziły po ok godzinie a do tego cały czas myślę o tym ,że jestem na coś poważnie chory , przed wczoraj przyczepiłem się do swoich pieprzyków i zastanawiam się czy to nie jakieś czerniaki a do tego pojawiły się małe czerwone kropki na ciele i jedna bordowa na bicepsie . Ostatnie kilka tygodni to istna tragedia . . . robiłem badanie krwi i moczu to wszystko wyszło książkowo .

Odnośnik do komentarza
Gość ronni5511

Zapomniałem jeszcze dodać , że jak się czegoś wystraszę to od razu robią mi się zimne ręce i stopy a do tego uderzenia gorąca na twarzy a przy tych dwóch pierwszych atakach nogi trzęsły mi się jak galareta .

Odnośnik do komentarza
Gość ronni5511

Nie cały czas , ale w pierwszy dzień trochę przeholowałem najwyraźniej . Do lekarza idę w poniedziałek , wczoraj nie chciałem , bo może samo przejdzie , dzisiaj już nie jest tak intensywne jak w czwartek ,ale nadal na papierze zostaje taki ślad podobny do potu , ale też z tą żółtą wstawką , wygląda jak ślad po biegunce . Tyłek mnie nie piecze , brzuch nie boli chociaż dzisiaj czułem pod prawymi żebrami takie lekkie palenie , ale po ok 10 min przeszło i była na prawdę mało intensywne , normalnie może bym go nawet nie zauważył.Wzdęć czy zatwardzenie nie zauważyłem , stolec wychodzi bez efektów ubocznych chociaż na przemian z gazami .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...