Skocz do zawartości
Forum

Ciemno czerwona plamka na nodze a borelioza


Gość skowron

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż jakieś 3 miesiące temu miałem na nodze czarną kropke, myślałem że to jakiś strupek i wyrwałem to, po 2 tygodniach w tym miejscu pojawiło się ciemno czerwone zaczerwienienie około 1cm X 2cm, nic nie bolało, nic nie swędziało dlatego zabagatelizowałem to. Jakiś tydzień temu to zaczerwienienie zrobiło się wielkie, jednak dalej nic nie boli, nie swędzi, jest tylko troszeczke wypukłe i ciepłe. Wczoraj natknąłem się przypadkiem w internecie na artykuł na temat boreliozy i po przeczytaniu tego zaniepokoiłem się. W dodatku przeczytałem że można się czuć jakby otępiałym i mieć zawroty głowy, a właśnie od niedawna strasznie źle się czuje, kręci mi się w głowie, czyję się jakbym był pijany, strasznie się pocę. Powiedzcie mi do jakiego lekarza mam się z tym zgłosić? Do pierwszego kontaktu? Jeszcze zdjęcie tego zaczerwienienia: http://i55.tinypic.com/95rnnc.jpg Co o tym sądzicie? To może być borelioza?

Odnośnik do komentarza

Witam! Nie jestem lekarzem, ale wydaje mi się, że to może być borelioza. Szczególnie ta zmiana na skórze wygląda na rumień, który jest jednym z typowych objawów tej choroby. Na pewno powinieneś z tym pójść do lekarza ogólnego, a on cię skieruje do specjalisty. No i radzę, żebyś z tym nie zwlekał! Powodzenia!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...