Skocz do zawartości
Forum

Wstrząs błędnika a zawroty i wymioty


Mick3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pewien problem. Pewnego dnia miałem o 9:00 rano w-f na którym piłka siatkowa uderzyła mnie w głowę w mniej więcej kość ciemieniową a skroniową. Po 5 minutach zaczęło mi się mocno kręcić w głowie. Po następnych 5 minutach poszedłem do higienistki i wtedy zacząłem wymiotować. To było tak lekkie uderzenie więc myślałem że to nie od tego. Od godziny mniej więcej 9:30 wymiotowałem do godziny 14:00 z krótkimi przerwami, a już po 10:00 nie miałem czym wymiotować. W mniejszym miasteczku podano mi zastrzyk ale kiedy doktor dowiedziała się o tym że dostałem piłką w głowę to wysłali mnie do dużego już miasta 30 km od tego w którym się znajdowałem. Zawroty i wymioty były nie do wytrzymania. Już na miejscu neurochirurg po krótkim wstępnym badaniu powiedział że prawdopodobnie to jest wstrząs/uszkodzenie błędnika. Leżałem w szpitalu 1 dzień na obserwacji. Na drugi dzień już wszystko było dobrze. Teraz już jestem w domu i boję się o następny taki przypadek. Dodam że nieregularnie jem posiłki. Mam 15 lat. Jestem w klasie sportowej. Ważę 56 kg na 170cm. Nie odchudzam się. Przyczyny od doktora się nie dowiedziałem ale mówił że najprawdopodobniej to błędnik. Chciałbym się tu poradzić. Czy przyczyną mógł być błednik albo jakiś wirus, złe odżywianie się, osłabienie ?

Myślę że spójnie omówiłem swój problem i przepraszam za wszelkie chaotyczne zdania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...