Skocz do zawartości
Forum

Powiększanie zębów


Gość Dżastina6

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dżastina6

Moja górna szczęka jest wysunięta do przodu.Noszę aparat i już prawię się całkowicie naprostowały.Pani doktor powiedziała jednak, że moje szpary między zębami i tak zostaną.Zastanawiałam się kiedyś czy nie powiększyć sobie zębów.Szukałam coś na internecie jednak nic szczególnego nie znalazłam. Myślę że pomogłoby mi ale kompletnie nic o tym nie wiem. Moje szpary nie są tak duże jak u Tomasza Karolaka:),ale za to na górze i na dole do trójek po obu stronach mam te szpary. Czy jeśli ktoś z was miał powiększane zęby lub słyszał o tym czy może odpowiedzieć na te pytania? : Ile to kosztuje?,Czy boli? :),Czy warto? Jakie są skutki uboczne? Na jak długo się one utrzymują? Czy mając takie zęby można je wybielać i to na nie działa? Co można w nich jeść i pić a czego nie? i ogólne informacje :)

Odnośnik do komentarza

Ja powiększałam już w 2007r, powiększałam 4 przednie zęby. W zeszłym roku robiłam poprawkę, bo wiadomo - materiał z czasem się ściera. Za jedną przerwę płacę 200-250zł. Jeść i pić można wszystko, czasem ząb może się uszczerbić (np. mi się uszczerbił jak gryzłam długopis :P). Zęby można wybielać i nic nie widać, że są dobudowane :) Jestem z Elbląga i tu robiłam zabieg. Naprawdę polecam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...