Skocz do zawartości
Forum

Jaki jest kolejny etap po zatruciu zęba?


Gość s...m

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio byłem u dentysty i przeprowadził u mnie "zatrucie zęba". W internecie znalazłem informacje o tym ,że jest to ryzykowny zabieg i może prowadzić do zatrucia organizmu i różnych chorób. Dodam również że zewnętrzna warstwa tego lekarstwa mi się starła i została tylko ta wypełniona w zębie. Jakie jest ryzyko ?

Odnośnik do komentarza

s..m , na to pytanie myślę ,ze odpowie Ci tylko lekarz dentysta . Rozumiem ,ze masz leczenie kanałowe tak ?Wgl to skąd jesteś ? Jak jesteś z krakowa , to moge Ci polecić bardzo dobry gabinet Stomatologia Cichoń jeżeli oczywiscie tutaj mieszkasz . Bardzo dobrzy specjaliści tu są . Ja jak miałam kanałowe to nie wiem czy ząb zatruwała mi pani stomatolog. Pamiętam natomiast ,że wyczyściła to chore miejsce w zebie . Dała lekarstwo , opatrunek i z tym miałam chodzić tak około 2 tygodni . Potem po około 2 tygodniach kolejna wizyta , wyczyszczenie kanałów i ich wypełnienie , potem rtg zęba CZY WSZYTSKO JEST okay , wypełnienie tymczasowe ,a potem jakis czas pozniej juz nie pamiętam tylko ile ale chyba coś około 3 tygodni , wypełnienie światłoutwardzalne . Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...