Skocz do zawartości
Forum

Sposoby na wydłużenie zębów


Gość j...l

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie moich zębów (chodzi o górne 1 i 2), mianowicie: są krótkie i mają szpary (diastema) . Chciałbym wiedzieć czy możliwe jest ich wydłużenie (czyli ,,podwinięcie" lub ,,starcie" dziąseł ,aby je odsłoniły), czy jest jakiś aparat ortodontyczny, a jeśli tak to ile by kosztował, a może jakieś inne metody??? Strasznie się ich wstydzę (przez co mało się uśmiecham). Są podobne do tych: http://www.czytelniamedyczna.pl/img/ryciny/images_ns/20070425.jpg .Mam 15 lat.

Odnośnik do komentarza
Gość NissanJuke

wiesz co ? na to pytanie moim zdaniem najlepiej odpowie Ci jakiś dobry stomatolog . Wgl to skad jesteś ? ja np mieszkam w krakowie i ja mam jakiś problem z zębami czy to zdrowotnym czy bardziej estetycznym to uczęszczam do gabinetu stomatologia cichoń . Bardzo dobre miejsce ze świentymi specjalistami .

Odnośnik do komentarza
Gość Eliza Tola

Aż tak źle to wygląda ? Nigdy nie miałam problemu z "wydlużaniem zębow" Ale na pewno przy dzisiejszej technologii są różne sposoby na ładny i estetyczny uśmiech. W Stomatologii Cichoń miałam akurat wybielanie zębów lampą beyond ;) a takim zaufanym lekarzem jest pani dr Grabowska -Jędryczka.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...