Skocz do zawartości
Forum

Co zrobić, żeby mieć białe zęby?


Gość s...l

Rekomendowane odpowiedzi

Ja robiłam wybielanie systemem Prevdent, bo mam nadwrażliwe zęby. Zabieg robiłam w klinice Luxdentica, tam mnie odesłała moja dentystka (z podkrakowskiego gabinetu), mówiąc że tam mi to zrobią najlepiej, zwłaszcza biorąc pod uwagę nadwrażliwość zębów. Efekt wybielania super :)

Odnośnik do komentarza

Również jestem zwolenniczką wybielania na fotelu dentystycznym. Ja akurat wybielanie robiłam w klinice Dent SM http://dentsm.pl i bardzo polecam. Naprawdę świetnych mają lekarzy i najnowszy sprzęt i metody, efekty zabiegów u nich są z tego powodu naprawdę wspaniałe :) Moje zęby po wybielaniu prezentują się na 5+

Odnośnik do komentarza

a stosowałyście takie paski crest chyba czy jakoś tak? To już jest słynne od kilku lat podobno ale ja nie miałam okazji nigdy uzywać. jakoś boję się że zniszczę sobie szkliwo i zbieram się powoli żeby wybrać się fachowo po prostu do gabinetu stomatologicznego na profesjonalne zabiegi wybielające pod kontrolą a nie żeby sobie zrobić krzywdę tylko po to by przyoszczędzić... 

Odnośnik do komentarza

Tak naprawdę nie ma super skutecznych naturalnych metod na białe zęby. Bardzo dobrze sprawdzają się tylko stomatologiczne metody, dlatego warto wybrać się do profesjonalisty. Klinika CS Grunwaldzka posiada bardzo dobre opinie o wybielaniu zebów.

Odnośnik do komentarza
Gość kamilakam

Ja robiłam wybielanie laserem Power bleaching w gabinecie DENT SM, gdzie chodzę od dłuższego już czasu. Po zakończonym leczeniu zachowawczym i higienizacji zrobiłam jeszcze wybielanie, aby móc się cieszyć zdrowym i ładnym uśmiechem :) Z efektów jestem naprawdę bardzo zadowolona :) 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...