Skocz do zawartości
Forum

Ból zaplombowanego zęba


Gość srs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie. Otóż tydzien temu we wtorek miałam zaplombowany ząb, który mnie nie bolał wcześniej ale była dziurka wiec poszłam go zaplombowac. Generalnie jest wszystko ok, tylko ostatnio jak zjadłam loda i popiłam ciepłą herbatą to ząb ten mnie zaczął bolec i bolal do ok. 2h Potem przeszło. Zauwazylam tez ze nieraz jak cos zjem to tez mnie poboluje, a raczej razi. Mam pytanie jak długo może pobolewac i tak przeszkadzac gdy cos zjem nieraz po plombie? Bo slyszalam ze przez jakis czas moze tak sie dziac. Lecz nie wiem jak dlugo, bo nie wiem czy mi to przejdzie czy musialabym sie udac ponownie do dentysty. ;/

Odnośnik do komentarza

Dziś juz jakby mniej, wczoraj dentystka zaplombowała mi kolejnego zeba i nie boli mnie wcale. Moze przez jakis czas moze sie zdarzyc ze bedzie bolec, moze to miejsce przez jakis czas jest wrazliwe i dlatego poboluje nie kiedy. Ale dzis bylo juz lepien zobaczymy co bedzie dalej. Jak nie przejdzie to 26 sieprnia ide na kolejna wizyte to powiem dentystce poprostu i zobaczymy co ona zadecyduje.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...