Skocz do zawartości
Forum

Szczoteczka elektryczna a słabe szkliwo


Gość UlaZezula

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aleksander_123

Witam,
Szczoteczki soniczne generalnie są obecnie najlepszymi szczoteczkami na rynku.
Dlaczego? Dlatego że wykonują ruchy wymiatające na boki (takie jak powinniśmy to robić manualnie ale z prędkością 31tyś ruchów na minute) oraz nie podrażniają przy tym dziąseł ponieważ nie posiadają ostrych krawędzi.
Ze sprawdzonych szczoteczek mogę polecić Brytyjską firmy White Wash oraz wszystkie modele firmy Philips,ceny zaczynają się od około 250zł i kończą na ok 700zł więc nie jest to tani sprzęt ale na pewno posłuży lata :)
Także nie ma co się bać śmiało mogę polecić :)

Pozdrawiam,
Aleksander,specjalista z firmy shop-dent.pl

Odnośnik do komentarza
Gość kosikos

Ajona jest ok, do tego miękka szczoteczka i zęby wracają do zdrowia. Nie twierdzę, że zmiany będzie widać natychmiast, bo wymaga to czasu, ale właśnie z czasem zęby będą zdrowsze. I pod elektryczną szczotkę również najlepsza jest pasta w żelu.

Odnośnik do komentarza

Najmniej inwazyjne dla szkliwa zębów są szczoteczki soniczne lub ultradźwiękowe. Te elektryczne niestety mogą uszkadzać szkliwo.
Ja od lat stosuję szczoteczkę soniczą i ultradźwiękową (naprzemiennie) i mogę spokojnie stwierdzić, że szkliwo mam 'dobrej jakości'. Największym problemem w przypadku tego typu szczoteczek jest cena, ale to też nie jest przeszkoda straszna, gdyż jeśli się kupi dobry model, będzie on służył przez wiele lat.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...