Skocz do zawartości
Forum

Redukcja zmarszczek bez ingerencji chirurga


Gość Ktrin

Rekomendowane odpowiedzi

mam już na karku 40stke...wkurzają mnie moje zmarszczki. słyszałam, ze najlepszym sposobem na ich redukcje jest botoks i kwas hialuronowy...jakos nie moge sobie wyobrazic, ze ktos wstrzykuje mi cokolwiek w twarz za pomoca strzykawki...czy jest jakas alternatywa?? wiecie cos?

Odnośnik do komentarza

Dla kobiet po 40 roku życia, którym zależy na odmłodzeniu skóry bez użycia strzykawek czy skalpela, idealną alternatywą są zabiegi wykorzystujące działanie podczerwieni i fal radiowych. Stymulują one komórki skóry do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Dzięki temu po kilku zabiegach uzyskujemy efekt odmłodzenia skóry i wygładzenia jej struktury.

Odnośnik do komentarza

teraz jest maasa zabiegow, ktore poprawiaja stan cery i nie wymagają skalpela ;) tez staram sie dbac o skore pod katem zabiegow ani-age. juz regularnie chodze do Coco-time, bo gabinet ma bardzo dobre opinie, a personel jest wykwalifikowany :) no i przede wszystkim- mam rezultat w postaci odmłodzonej twarzy :)

Odnośnik do komentarza

kwas hialuronowy super nawilża skórę. Niestety starzenie jest naturalnym procesem, ale teraz za sprawą medycyny estetycznej możemy poczuć się piękniejsze i młodsze. Natomiast atrakcyjna i zadbana skóra to efekt codziennej dbałości, którą mogą tylko wspomóc zabiegi medycyny estetycznej. Ja miałam wstrzykiwany kwas hialuronowy i bardzo sobie chwalę ta metodę. Polecam sprawdzony gabinet przeze mnie Dream-Med z Łodzi.

Odnośnik do komentarza

Polecam zabieg botoksu. Sama sie zdecydowałam na wybranie się na zabieg i osobiscie jestem bardzo zadowolona. Efekty zastosowania botoksu są dobrze widoczne, jednak utrzymują się kilka miesięcy. Pojawia się w takim razie pytanie, jak często możemy wykonywać zabieg, by było to dla nas zdrowe i bezpieczne.

Dodam ze wykonywałam w gabinecie medycyny estetycznej, tutaj w Warszawie:
https://ursynow-ame.pl/zabiegi/botox-wygladzanie-zmarszczek-botoksem/

Raczej nie wybrałabym sie na zabieg do byle kosmetyczki bo obawiałabym sie o efekt.

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina Bąk12

Wiadomo , ze z wiekiem skóra staje się mniej elastyczna i zawsze trzeba o nią jakoś dbać . Ja zapisałam się na zabieg termolitingu przy użyciu urządzenia Alma Lasers główicą NIR. Po tym zabiegu moja skóra jest bardziej naprężona i poprawiła się jej napięcie. Zabieg robiłam u Pani kosmetolog w klinice MTT Estetica w Krakowie i polecam

Odnośnik do komentarza

No to zostaje chyba tylko wypełnianie zmarszczek np kwasem hialuronowym. Zwracaj też uwagę na higienę w gabinecie. Lekarz powinien mieć rękawiczki, Ty powinnas mieć czepek by chronić Cie przed drobnoustrojami. Są zestawy teraz takie specjalne Custom Pack od Restylane dla lekarzy.

Odnośnik do komentarza
Gość lukrecjaa

Ja robiłam botox w Klinice Sfera u dra Migały. Efekty są naprawdę bardzo dobre, takie jak oczekiwałam - skóra jest odmłodzona, wygładzona, pozbawiona zmarszczek :) Czuję się dużo młodziej i bardzo dobrze wyglądam, zawdzięczam to zdecydowanie skutecznym zabiegom :) 

Odnośnik do komentarza

ja nie mam zamiaru zmarszczek wypełniać, a innego sposobu na pozbycie się ich niestety nie ma... na razie zapobiegam powstawaniu nowych, biorę Medere Anti Aging https://tiny.pl/795h9 i po tych kapsułkach skóra mi się poprawiła, jest bardziej jędrna, ale zmarszczki jak były tak są, przynajmniej na razie nie pojawiają się nowe ?

Odnośnik do komentarza
Gość dominikafr

U mnie najgorsza była lwia zmarszczka, okropnie dodawała mi lat. Na 40. urodziny zrobiłam sobie prezent - zabieg botoxem + kwas hialuronowy podawany dermapenem na tę partię czoła. Efekt jest naprawdę WOW, taka niby zwykła zmarszczka, a jej likwidacja tak potrafi odmłodzić :) Jako że jestem z Poznania, wybrałam klinikę Aestetic Clinic i dra Rosińskiego, https://www.wrosinski.pl/zabiegi/lwia-zmarszczka/, śmiało polecam :) 

Odnośnik do komentarza

Ja nie sięgam po zabiegim jak to mowi moja mama - trzeba sie starzeć z klasa. Ona stosuje same naturalne kosmetyki i wygląda z 10 lat młodziej niż faktycznie ma, każdy to mówi. W porównaniu z jej przyjaciółkami rówieśnicami to róznica ogromna. dlatego też zaczełam od 30tki już stosowac to co ona,, wszystko naturalne na bazie olejków.  Jej ulubionym na twarz i dekolt np jest taki balsam kokosowy z masłem z mango Pahwash ze Sri Lanki. Ale do kupinia nawet na allegro. Pięknie pachnie , wchłania się dobrze, wie skóra nie jst po nim tłusta, a wspaniale nawilża i odmładza skóre. choni przy opalaniu też. Skóra jest po nałozenu taka jedwabista i pachnąca, gładka, super rezultaty daje. Dlatego ja nie mysle o zabiegach na razie , a tylko stsuje takie kosmetyki naturalne, bez chemii, barwników, to co natura dała bo to jest dobre dla skóry

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...