Skocz do zawartości
Forum

Jaki masz typ urody, a jaki chciałabyś mieć?


Gość typyurody

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka. Ja jestem przedstawicielką typu urody typowo słowiańskiej tzn. mam blond jasny (naturalny!) kolor włosów, cera w odcieniu jasnym (ale nie porcelanowym czy mlecznym) i oczy w odcieniu jasnego zielonego (taki chyba bardziej szary ale ok) i jestem szczupła (drobna:p). I mi się mój typ urody podoba.. A WY KOBITKI? JAKIE MACIE TYPY URODY, A JAKIE CHCIAŁYBYŚCIE MIEĆ?? :)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem jaki mam typ urody ale w każdym razie mam ciemny brąz włosy (też naturalne), brązowe oczy, czarne brwi, bladą cerę (wyglądam jak bym była chora na anemię czy coś), i jestem szczupła.. I mi się podoba, no może czarne oczy zamiast brązowych i ciut "z kolorkiem" cera ale i tak ok:)
A moja siostra tak samo jak Ty, tylko błękitne oczy. Ma po matce. A ojciec ma skandynawską urodę. Tylko ja taka "ciemna". Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Samuela, typ urody jaki Ci się podoba oraz ma go Kasia nazywa się "zimową" urodą. Inni mówią, że to jest "żydowska" uroda, ale chyba to brednie..
Poza tym, rude laski są piękne:):):):) Mówię Ci.. Poza tym, rude włosy są bardzo rzadkim kolorem włosów co sprawia, że jesteś wyjątkową kobietą!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...