Skocz do zawartości
Forum

Pielęgnacja kręconych włosów


Gość melani124343

Rekomendowane odpowiedzi

Kieruję ten wątek głównie do dziewczyn o kręconych włosach. Rozczesujecie je na morko czy na sucho? Wolicie potem na nie nałożyć żel/piankę czy po prostu puch. Skoro żel to doradźcie mi jaki, doradźcie mi również jakich odżywek używacie, szaponów i wgl.

Odnośnik do komentarza

hej :)
mam ten sam problem ale powoli dochodzę do celu. Po pierwsze polecam blog Anwen, znajdziesz tam wiele pomocnych informacji. Ja mam bardzo suche i kręcone włosy. Puch to również mój codzienny kolega. Ja zmieniłam metode mycia na OMO (na blogu znajdziesz wyjaśnienie). Odzywka do kręconych włosów Garnier Avokado i Masło Karite (cudowna sama zobaczysz). Ja rozczesuję tylko po myciu na mokro bo inaczej mam wielkie siano na głowie. Nie wyciskam ich w ręcznik tylko w stara bawełnianą koszulke brata. Na końcówki nakładam jedwab CHI (nie używaj biosilka bo ma alkohol ktory strasznie wysuszyl mi wlosy). No i na koniec olejowania. Sama sie do tego zabieram juz od dwoch miesiacy i chyba w tym tyg zaczne - poprawia nawilzenie, zmniejsza puch, wygladza nablyszcza. same och o achy. To tylko czesc moich sposobow tore powolutku przynosza efekty

Odnośnik do komentarza

~Orzech laskowy
Boże jakbym miała tyle czasu tracić na włosy to bym chyba nic innego nie mogła robić

Haha! Ekstra powiedziane. :DD

Jakby człowiek każdą taką pierdółką się przejmował, to mógłby znaleźć mnóstwo inncyh rzeczy w swoim ciele, którą koniecznie trzeba się zająć. Jak nie kręcone włosy, to proste, które trzeba podkręcić. Do tego właściwa(czyli oczywiście bardzo skrupulatna) pielęgnacja stóp:DDDDD
I ust. I skóry pod oczami. I skóry dłoni. I biustu. I tak dalej. I kilkadziesiąt lat życia w plecy idzie, a można je było na coś ciekawszego przeznaczyć.

Poważny problem z włosami to ich wypadanie, łupież tłusty, albo inne choroby włosów i/lub skóry głowy. A nie coś takiego. :P

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...