Skocz do zawartości
Forum

Tabletki antykoncepcyjne na cerę trądzikową


Gość jaaaaaaaa123

Rekomendowane odpowiedzi

Tabletki te mają różne przeznaczenie, bo mogą redukować zmiany trądzikowe, stany zapalne, łysienie oraz hirsutyzm. Dodatkowo produkt ten zapewnia antykoncepcję.

Co do Twojego drugiego pytania to wydaje mi się, że tego typu tabletki z reguły przepisują tylko ginekolodzy.

Możesz o to jeszcze zapytać na forum do specjalistów http://forum.abczdrowie.pl/pytania-do-specjalistow.

Odnośnik do komentarza

~jaaaaaaaa123
a czy trzeba robić jakieś badania do tego? czy wystarczy powiedzieć że się je chce i tyle i na własną odpowiedzialnośc? są mi te tabletki bardzo potrzebne

Zanim lekarz przepisze pacjentowi tabletki antykoncepcyjne to powinien przeprowadzić z pacjentem dokładny wywiad, a także zlecić badanie na krzepliwość krwi oraz zawartość hormonów. Wskazane by było również wykonanie próby wątrobowej, którą powinno się później regularnie wykonywać.

Odnośnik do komentarza

~jaaaaaaaa123
bylam u dermatologa... nie chcial mi przepisac tego i wyslal mnie do ginekologa co się bardzo zawiodłam bo chodziło mi o tabletki na skóre a nie anty wiec nie powinno być żadnego ale

Tabletki te działają korzystnie na skórę, mimo wszystko jednak jest to środek antykoncepcyjny i być może dlatego lekarz nie chciał ich przepisać. Być może jednak nie miał on takich uprawnień. Na tym forum http://forum.abczdrowie.pl/pytania-do-specjalistow możesz zapytać czy dermatolog ma prawo przepisać pacjentowi takie tabletki.

Istotne znaczenie ma również to czy kiedykolwiek wcześniej brałaś już tabletki i w jakim jesteś wieku...?

Odnośnik do komentarza

naśmiałam się z lekarzy i w sumie chyba już nigdzie wiecej niepójdę... byłam u ginekologa by mi to przepisal a on co zrobił? wysłał mnie do dermatologa, bo on tego przepisac niemoże bo to jest środek na skóre i że jak chcę żeby on mi to przepisał to musze przynieść zezwolenie dermatologa.żenada!!!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...