Skocz do zawartości
Forum

Krem bambino dla nastolatki


Gość problemy ze skórą

Rekomendowane odpowiedzi

Gość problemy ze skórą

Witam,mam skórę bardzo wrażliwą np po wyduszeniu jakiegoś "nieprzyjemnego gościa" zostaje mi plama na dłuższy czas,bądź robi się strup ale to po jakimś czasie, często wyskakują mi pryszcze itd i to na nosie lub na czole, a później mam nos cały czerwony, czyli w skrócie mam wrażliwą skórę tak jak wspomniałam,dużo mam wyprysków,ostatnio kupiłam sobie te tabletki co reklamują że niby pryszczy nie będzie itd zaczęły mi wyskakiwać jakieś czerwone plamy nie wiem,już dziś nie brałam ich bo moze to od tego...ale moje pytanie brzmi czy krem bambino(ten dla dzieci) będzie dobry na moją skórę?mam dość tych zaczerwień,czy on mi coś pomoże? ps mam 17 lat

Odnośnik do komentarza

Zmiany które opisujesz to, tzw. przebarwienia pozapalne. To naturalne, że po mechanicznym oczyszczaniu skóry zostaje ślad. Strupki świadczą o zbyt mocnym "duszeniu" krostek ;). Robią się one z reguł wtedy, gdy w trakcie wyciskania zmiana podbiega krwią.

Myślę, że w Twoim przypadku bardzo dobrze sprawdziłby się apteczny krem do cery wrażliwej o lekkiej konsystencji - np. z serii AA. W aptekach z reguły można otrzymać próbkę takiego kosmetyku. Przed zakupem koniecznie go wypróbuj.

Co do kremu Bambino - niestety odradzam, gdyż ma bardzo tłustą i tępą konsystencję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...