Skocz do zawartości
Forum

Małe piersi a aseksualność


Kela

Rekomendowane odpowiedzi

laurette
Nigdy nie spotkałam sie z takim stwierdzeniem.To nie wina kobiety.
Są rozne metody a najprostsze to pushupy.

Do push-upa też trzeba coś włożyć, a autorka pisze, że prawie nie ma piersi.
Skalpel lub zastrzyki z kwasem hialuronowym( z tym, że to opcja na kilka miesięcy, a potem powraca się do normalnego wyglądu), a tak to nie wiem. Może jakieś masaże, ale to nie da super efektu.

Odnośnik do komentarza

Jullia
piersi w duzym stopniu to tłuszcz. Jesli jestes zbyt szczupła masz niedowage to i nie bedziesz miała piersi. Jesli przytyjesz, to prawdopodobnie i one się powiększą :)
Zauwaz ze grubsze dziewczyny na ogół mają spory biust.

Większej głupoty to ja nie slyszałam !
Moja koleżanka jest chuda - CHUDA, a ma spory biust. Moja kuzynka, jest chudzina od zawsze - ma spory biust. Mam znajome przy kości, z małymi - niewielkimi biustami.
Nie wiem skad wytrzasnelas takie rewelacje.

do autorki - jak przytyjesz, to oczywiste, ze i biust troche ruszy,ale przeciez nie urosnie nie wiadomo jaki.Poza tym, jestes jeszcze bardzo mloda, wiec kto wie? ;) Nie martw się takimi bzdetami, wcale to nie jest aseksualne. Nie mysl tak.
:)

Odnośnik do komentarza

Osoby aseksualne to takie, które nie czują pociągu seksualnego wobec innych osób. Ale jeżeli chodziło Ci o odwrotną sytuację, to znaczy- do Ciebie nikt nie jest w stanie czuć pociągu seksualnego, przez mały biust, to muszę Cię pocieszyć, że tylko dla kogoś, kto traktuje kobietę przedmiotowo może to mieć znaczenie. A są to z całą pewnością osoby bezwartościowe, niedojrzałe, które co najwyżej chcą kogoś wykorzystać seksualnie. Nie każda kobieta ma duży biust ale to nie oznacza, że jest skazana na samotność.
Słyszałam również, że mały biust wraz w wiekiem nie zmienia się tak jak większy. Zostaję dłużej jędrny;)

Odnośnik do komentarza

Jullia
piersi w duzym stopniu to tłuszcz. Jesli jestes zbyt szczupła masz niedowage to i nie bedziesz miała piersi. Jesli przytyjesz, to prawdopodobnie i one się powiększą :)
Zauwaz ze grubsze dziewczyny na ogół mają spory biust.

Ja także się z tym nie zgodzę. Nie ma na to reguły. Ja mam lekką niedowagę a biust całkiem całkiem (chociaż chciałabym troszkę większy :P)

Odnośnik do komentarza
Gość ewelinka875

Jeśli Twoje piersi Ci się nie podobają, zdecyduj się na ich powiększenie. Na rynku nie brakuje wysokiej klasy chirurgów, którzy mogą to zrobić. Ze swojej strony jestem w stanie polecić dr. Żukowską, która powiększała mi pierwsi i której udało się osiągnąć naprawdę zadowalające efekty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...