Skocz do zawartości
Forum

Kriolipoliza


Gość Facik

Rekomendowane odpowiedzi

Spośród tych dwóch metod większą redukcję tkanki tłuszczowej można uzyskać za pomocą liposukcji. W trakcie zabiegu tłuszcz rozbity przez ultradźwięki zostaje odessany przez specjalną kaniulę. Metoda ta jest niestety bardziej inwazyjna.

Natomiast kriolipoliza to metoda w trakcie której na tkanki oddziałuje niska temperatura. W efekcie dochodzi do rozpadu komórek tłuszczowych. Efekty są zdecydowanie mniej "spektakularne" niż w przypadku liposukcji. Zaletą kriolipolizy jest mniejsze ryzyko wystąpienia skutków ubocznych.

Odnośnik do komentarza
Gość MagdalenaWrocław

Ja byłam na takim zabiegu. Zdecydowałam się na Centrum Estetyki Princesse i napiszę ci otwarcie, że nie żałuje. owszem efektów nie masz z dnia na dzień, bo pełny efekt widać po 2 miesiącach. Zabieg trwa około godziny. Ja w każdym razie jestem bardzo zadowolona

Odnośnik do komentarza

Dodam jedynie, że metod tych nie należy traktować jako złotego środka odchudzającego. Są one polecane osobom, które są aktywne fizycznie i przestrzegają zasad zdrowego odżywiania. Uogólniając, liposukcja czy kriolipoliza mogą wspomóc redukcję lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej, ale nie wyleczą nadwagi czy otyłości.

Odnośnik do komentarza

Moim problemem były duże uda. Po namowie siostry zdecydowałam się na zabieg kriolipolizy. Zdecydowałam się na Vici Clinic w Krakowie, gdzie bardzo profesjonalnie obsłużyła mnie Pani Kamila. Jestem już po pierwszym zabiegu i już widzę efekty.

Odnośnik do komentarza

Kriolipoliza to skuteczny zabieg i mało inwazyjny. Jak najbardziej polecam właśnie taki. W Gliwicach można taki wykonać tutaj https://gliwice.yasumi.pl/news/zabiegi-wyszczuplajace-na-lato-icoone-laser-i-kriolipoliza/8208. Yasumi to sieć salonów kosmetycznych, działają na dużą skalę i mają wiele zadowolonych klientów. Polecam się tam udać. oprócz kriolipolizy skuteczny jest także zabieg Icoone składający się z dwóch części : drenażu który pobudza układ limfatyczny i części właściwej gdzie zabieg działa na konkretny problem skóry. Tak jak i kriolipoliza warto się na taki wybrać.

Odnośnik do komentarza

Ja robiłam zabieg krio Zeltiq dlatego bo to oryginalny sprzęt i są efekty. Wcześniej robiłam taniej na jakiś podrobach i nie było żadnych efektów !!!  A tak naprawdę nie było mrożenia rylko jakieś zimno. Natrafiłam kiedyś gazecie na artykuł o coolsculpting Zeltiq i zdecydowałam się spróbować. Teraz wiem ze sprzęt ma znaczenie ja robiłam w Vesunie bo w gazecie były miejsca gdzie robią ten zabieg i tam poszłam. Ja robiłam na brzuch efekty są i jak skończy się pandemia mam zamiar zrobić inne partie 

Odnośnik do komentarza

Witam, ja wykonywałam kriolipolize dwa razy, raz u mało znanej babki- i nie było efektu, Potem zdecydowałam się jeszcze raz ale w Krakowie w VESUNIE na Kamienskiego (z polecenia kolezanki) i powiem szczerze ze po 2 miesiacach od zabiegu prawoe całkowicie straciłam boczki i odzyskałam wymarzoną talie. Zabieg przeprowadzała Pani Mariola (nazwiska nie pamietam) ale z całego serca polecam !!

Odnośnik do komentarza
Gość Oliwia35

Ja robiłam zabiegi kriolipolizy urządzeniem Lipo Cryo w Laser Delux w Krakowie . Na początku podchodziłam do tego zabiegu z niedowierzaniem, że podczas leżenia z przypiętą głowicą mozna pozbyć się tłuszczyku :D POLECAM!  Jak coś podrzucam kontakt do nich :) https://www.laserdelux.pl/krakow/kriolipoliza

Odnośnik do komentarza
Gość Lotika87

 

W mojej ocenie jeśli chodzi o zabiegi poprawiające wygląd skóry to zdecydowanie warto się wybrać do Pani Marty Stajudy i jej Studia Urody -www.chillout-lodz.pl. Świetne miejsce i indywidualnie dobrane zabiegi między innymi dostępne zabiegi falami akustycznymi czy kriolipoliza. Duże doświadczenie po stronie właścicielki biura i tym samym faktycznie zabieg dopasowany do potrzeb danej osoby. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 8.08.2013 o 16:23, Gość Facik napisał:

Proszę się nie śmiać czy moralizować, że nie chce się ludziom ruszyć tyłka. Kriolipoliza czy liposukcja ultradźwiękowa? Czy ktoś był na takim zabiegu?
Co jest lepsze i daje satysfakcjonujące efekty?

Kriolipoliza! Korzystałam z tych dwóch zabiegów i efekty kriolipolizy Zeltiq były najlepsze. Jeśli ktoś szuka zabiegu w Krakowie to tylko Klinika Vesuna. Na efekty trzeba trochę poczekać, ale to chyba najlepiej zainwestowane pieniądze. 

Odnośnik do komentarza

Witam. Korzystałam z kriolipolizy położyć, uważam, że działa. Zawsze miałam otyłość brzuszną, mimo że waga była na granicy normy, lipoliza iniekcyjna nie przyniosła u mnie żadnych efektów. Zaczęłam od karboksykoterapi, celem likwidacji cellulitu i ujedrnienia skóry, ograniczyłam węglowodany, gdy potrzebowałam coś słodkiego jadłam bez ograniczeń orzechy pekan. Apetyt mi spadł, w rezultacie mniej jadłam, waga zaczęła lecieć w dół. Zrobiłam 2 MC temu brzuch krio lipoliza 1h -10stopni Fusiomed chyba. Dwa przyłożenia po bokach. Piłam dużo wody i dieta bez węgli. Efekty widzę  najbardziej czuje  gdy łapie fałdy skóry  po bokach cienka warstwa tłuszczu, natomiast góra i dół brzucha jest jeszcze sporo. Napewno wrócę zrobić ponownie. Skóra mi niesflaczala dzięki powtarzaniu karboksykoterapi. Tak jak dla mnie warto

Odnośnik do komentarza

Ja również korzystałam z kriolipolizy w SCM estetic i jestem bardzo zdziwiona opinią , że zabieg nie działa. Osobiście jestem zachwycona. Dzięki zabiegowi udało mi się pozbyć oponki i boczków, którymi walczyłam, odkąd pamiętam. Ja bardzo polecam ten zabieg.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...