Skocz do zawartości
Forum

Wypadanie włosów wraz z cebulkami


pixel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam 22 lat i od pewengo czasu zauwazylem ze wychodza mi wlosy. U mnie w rodzinie nikt szybko nie wylysial i nie wiem co moze byc przyczyna. Uprawiam rozne sporty m.in. siłownia, nie biore zadnych sterydow i odzywek a wiec przestrzegam zdrowa diete i nie jem zadnych smieci typu fast foody itp. Wlosy nie wychodza mi garsciami, ale jak dalikatnie za nie pociagne to mam w dloni sporo wlosow i to z cebulkami, nigdy wczesniej tak nie mialem. Szukalem podobnych tematow w internecie, ale nic podobnego nie znalazlem. Pomozcie co w tym wypadku moge zrobic? Jakies witaminy czy cokolwiek...

Odnośnik do komentarza
Gość Autor Emina

Pani kosmetolog ma rację, powinieneś skontaktować się z lekarzem bo łykanie suplementów wcale może nie pomóc a będziesz tylko "zaśmiecał" swój organizm.
Zastanów się czy nie widzisz jeszcze jakichś dodatkowych objawów które pojawiły się a których nie było np. zwiększony łojotok skóry, pryszcze, świecenie buzi, krosty na głowie, swędzenie skalpu...
Włosy z cebulkami nie wypadają to jest warstwa łoju która czopuje mieszki włosowe i włos podczas wypadania oblepia się nim więc wydaje się nam że to cebulka :)
Pewnie masz łojotok, lub łupież tłusty lub coś innego ale tu potrzebna jest konsultacja z dermatologiem bądź trychologiem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...