Skocz do zawartości
Forum

Obwisłe piersi


Gość Lizzard.

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam dopiero 18 lat, a moje piersi już są obwisłe! do tego lewa pierś jest trochę chciałam napisać większa, ale raczej 'dłuższa' lepiej tu pasuje. zdaje sobie sprawę, że to pewnie po części z powodu mojej nadwagi. muszę zrzucić te 20kg, ale boję się, że będzie jeszcze gorzej.
czy ktoś zna jakieś dobre sposoby, aby je ujędrnić? jakieś balsamy, ćwiczenia cokolwiek tylko nie chirurgia.

Odnośnik do komentarza
Gość Tabakiera

U kazdej kobiety piersi nie są jednakowej wielkości tylko jedna jest większa. To norma, póki różnica jest niewielka.
Co do ujędrniania to polecam ćwiczenia - stajesz w rozkroku, wyprostowana. Ćwiczenie polega na ściskaniu piłki ( może byc zwinięty ręcznik) pomiędzy rękami. Łokcie muszą być na zewnątrze, a ściskanie powinno się odbywać na wysokości biustu. Modyfikacja to składasz ręce jak do pacieża i też mocno naciskasz dłonimi na siebie.

Odnośnik do komentarza

Dobrym sposobem na ujędrnienie piersi jest ich regularna pielęgnacja za pomocą kosmetyków przeznaczonych do stosowania w tych partiach. Zawierają one rozmaite składniki (np. wyciąg z bluszczu), które napinają skórę. Możesz również każdego dnia pod prysznicem wykonywać naprzemienne (ciepło-zimne) natryski. Ponadto, warto zainwestować w dobry biustonosz :)

Odnośnik do komentarza
Gość tomiczka19

Sama mam ten problem. No i zastanawiam się nad spróbowaniem tabletek i mam dwa pytania

1. Słyszałam, ze są jakies tabletki antykoncepcyjne, ktore moga wplywać na powiekszanie piersi? Jeśli tak to jakie są to tabletki? Bo obecnie biorę antykoncepcję ale powiekszenia piersi nie widzę.

2. Czy tabletki bez recepty działaja?

Odnośnik do komentarza
Gość Almasaram

Jeśli chodzi o odpowiedź na pierwsze pytanie to jeśli nie widzisz u siebie powiększenia przy obecnych tabletkach anty to nie sądzę ze zobaczysz przy innych Bywa, ze kobiety widzą u siebie napięcie w piersiach ale nie jest to na pewno duże powiększenie no i jest to raczej efekt niepożądany bo jak rośnie Ci biust to najprawdopodobniej utyjesz cała (tabletki takie powodują zatrzymanie wody w organizmie i z tego powodu można widzieć u siebie takie efekty). Jakby to była prawda to kobiety rzuciłyby się od razu na tabletki anty a tak nie jest, poza tym antykoncepcja powinna być dopasowana przez lekarza do konkretnej osoby tak aby nie zaszkodziła.
Jeśli chodzi o drugie pytanie to tak, można znaleźć tabletki, które mogą powodować powiększenie piersi, jednak są do droższe tabletki, poza tym nie licz na to, że uda Ci się powiekszyć o więcej niż jeden rozmiar. Poczytaj sobie opinie o libido therapy.

Odnośnik do komentarza
Gość Almasaram

Nie brałam tabletek, ale stosowałam krem z serii i bardzo go polubiłam. Świetny kosmetyk ze świetnym składem :) Bardzo fajna konsystencja, która szybko się wchłania, nie zostawia lepkiego filmu na skórze, nie drażniący zapach no i przede wszystkim - widoczne ujędrnienie Ale chętnie sobie poczytam w temacie jeśli będą tutaj dziewczyny, które powiększyły tabletkami.

Odnośnik do komentarza

Ja brałam tabletki Perfect Bust. Efekt zaskoczył mnie pozytywnie..... ale..... nie jest to powiększenie piersi, a raczej ich podniesienie, wypełnienie, co daje wizualnie efekt większych piersi. Tak czy inaczej jestem zadowolona bo biust przynajmniej wygląda dobrze również bez stanika.

Odnośnik do komentarza

A ja widziałam powiększenie. I to prawie 2 rozmiary, a nie nastawiałam się na tyle bo myślałam, że po tabletkach perfect bust piersi powiększą mi się raczej nie więcej niż jeden rozmiar. Po jakimś czasie używania (w sumie po dwóch miesiącach już) zauważyłam ujędrnienie piersi, stały się bardziej pełne, okrągłe, dzięki czemu mogłam odstawić push-upy :)

Odnośnik do komentarza
Gość alabastra

na obwisły biust to jedyną skuteczną metoda jest podniesienie piersi, jak trafisz do dobrej kliniki to bezpieczna operacja ale efekty super. Polecam Dr Dorotę Żukowska z Humana Medica Omeda w Białymstoku

Odnośnik do komentarza
Gość helena87

Miałam mega problem z biustem po ciąży, kiedy to zamiast dawnych jędrnych piersi zostały dwa oklapłe placki. Musiałam coś  z tym zrobić, ostatecznie postawiłam na pomoc dr Pabiańczyka, którego poleciła mi kuzynka. Jestem zachwycona i bardzo się cieszę że się zdecydowałam

Odnośnik do komentarza

Kupcie sobie serum do biustu perfect bust! Używam tego kremu już od jakiegoś czasu i widzę poprawę w stanie skóry. Jest ona jędrna i nawilżona. Cena tego produktu troszkę mnie odstraszyła na początku ale nie żałuję wydanych pieniędzy. Bo naprawdę działa. Samo nie powiekszyło biustu ale efekt jest super. Zamówiłam sobie również tabletki z tej samej serii. Właśnie zaczynam je brać ?

Odnośnik do komentarza

Tabletki? No właśnie sama zastanawiam się czy sobie nie zamówić tych czy może innych. Nie mam wielkich oczekiwań do ich działania, ale chciałabym aby chociaż trochę wypełniły i powiększyły mój biust bo po porodzie oraz po karmieniu dziecka nie mogę się na niego patrzyć ? Mialam duże oraz jędrne piersi, obecnie nie mają już za nic poprzedniego wyglądu i to wprowadza mnie w niemałą deprechę....

Odnośnik do komentarza

Nie potrafię Ci tutaj napisać jak to będzie w moim przypadku ale mam nadzieje, że efekt będzie jakiś. Czytałam sobie opinie na temat perfect bust w sieci i są pozytywne tak wiec licze na to, ze takie powiekszenie będzie równięż i u mnie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...