Skocz do zawartości
Forum

Peeling dla cery atopowej


Gość Gość1821

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gość1821

Witam wszystkich. Polecacie może jakieś peelingi dla atopowej cery ? Dodaje,że mam 17 lat,płeć męska ;). Używam kosmetyków AA help cera atopowa, ale chcialbym poprobowac jakichs peelingów. Najlepiej takich do uzywania na noc. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Ogólnie peelingów do cery atopowej jest niezbyt wiele z tego względu, że jest to niezwykle wrażliwy rodzaj skóry. Co więcej, przy atopowej skórze mogą wystąpić różne, nieprzewidywalne reakcje.

Zamiast samodzielnie wykonywanego w warunkach domowych peelingu, proponowałabym profesjonalny peeling w gabinecie kosmetycznym, tj. Argipeel. W jego skład wchodzą substancje, które w łagodny sposób wygładzą powierzchnię skóry.

Odnośnik do komentarza

Witam. w 3 klasie gimnazjum dostałem atopowego zapalenia skóry pod prawym okiem. Później zazywalem masci sterydowe(przez niewiedze) i teraz mam na policzku dodatkowo. Przerzucilem sie na masc protopic przypisana od dermatologa. Przez ta masc dostalem tradziku(jak masc wchlania sie tam gdzie nie ma azs to jest wieksza szansa na jakies zakazenie). Znacie jakieś żele do twarzy,toniki,cokolwiek dla cery atopowej i trądzikowej ? Albo cz macie jakieś rady dla mnie ? Za wszelka pomoc dziekuje

Odnośnik do komentarza

Ja mam azs od 9 lat, przerobilam sterydowe masci, różne kremy. Najkepuej ba mnie dziala: zamias myc twarz woda stosuje z Ziaji kuracja lipidowa fizjoderm żel oczyszczanie, demakijaż skóra alergiczna, atopowa, wysuszona. Potem twarz smaruje kremem Bioliq do cery suchej.

Odnośnik do komentarza
Gość Karolina Milewska

Jest nowość na AZS i nie tylko, zabieg Estgen inżynieria tkankowa. Działa na wszelkie stany zapaplne na skórze, łagodzi objawy m.in.AZS. Zabiegi sa bardzo skuteczne. Na razie można je wykonać w niewielu gabinetach w Polsce. Jeżeli jesteś z Poznania to polecam gabinet Beauty Premium.

Odnośnik do komentarza

Skóra atopowa potrzebuje szczególnej pielęgnacji. To nie ulega wątpliwości. Co jakiś czas na rynku pojawiają się nowe kosmetyki dedykowane takiej skórze, także warto być na bieżąco. Od siebie mogę zostawić namiar na ten artykuł  https://www.medme.pl/artykuly/pielegnacja-skory-atopowej-bezpieczne-i-sprawdzone-kosmetyki,88056.html - bezpieczne i sprawdzone kosmetyki dla skóry z AZS. Może się przydać.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...