Skocz do zawartości
Forum

Przyciemnienie jasnych brwi


Gość Nox

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż niedawno sobie przypaliłem brwi. Jako że jestem blondynem moje brwi najciemniejsze są w środku i od strony nosa, a od skroni są białe w niektórych miejscach. Od jakiegoś czasu używam oleju rycynowego na brwi, nakładam je jakąś szczotką do rzęs chociaż wcześniej nie wyczyściłem jej w środku z tego tuszu. Spaliłem głównie tą ciemną część brwi i z daleka wygląda tak jakbym nie miał tam brwi w ogóle, ale korzystając z tego oleju + tusz uzyskuję dość naturalny kolor. Jest jakiś sposób żeby te białe brwi które mi zostały jakoś 'przyciemnić' , albo utrwalić ten uzyskany z tuszem?

Odnośnik do komentarza

Brwi można przyciemnić za pomocą henny. Zabieg ten można wykonać praktycznie w każdym gabinecie kosmetycznym. Nie polecam jednak wykonywania tego zabiegu na własną rękę, gdyż wymaga on wprawy. Co więcej, w zależności od tego jak długo przytrzymamy hennę na brwiach - inny jest odcień i intensywność uzyskanego koloru włosków.

Odnośnik do komentarza

ja bym uważała z henną. Pamiętam moja znajoma tak zrobiła ( bo też była blonynką) i strasznie jej to wzieło, aż nienaturalnie to wyglądało. Tak więc jeśli masz zamiar malowac henną to wybierz się do renomowanego gabinetu

Somewhere over the rainbow
Skies are blue
And the dreams that you dare to dream
Really do come true

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...