Skocz do zawartości
Forum

Niezmywająca się szamponetka


Gość Anytsyrk

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anytsyrk

Witam!
Moim naturalnym kolorem włosów jest brąz, raczej ciemny. Na początku grudnia 2012 zdecydowałam się na zmianę - z racji tego, że nie chciałam stałej metamorfozy, kupiłam czarny szampon koloryzujący (do 24 myć) z Palette. Z marką tą miałam do czynienia już wcześniej - zmieniałam kolor na czerwony taki, czerwony śmaki, czarny, fioletowawy... Jednak zawsze po tych kilkunastu/dziesięciu myciach włosy miałam już swoje. Oczywiście zostawały refleksy, czasem też drobne pasemka, ale było to naprawdę niezauważalne. Nie wiem, czy ostatnim razem kupiłam jakiś felerny egzemplarz, ale... ta czerń trzyma mi się do dziś, czyli już trzeci miesiąc. Włosy myję codziennie, więc zgodnie z tym, co napisali na opakowaniu, kolor powinien już dawno zniknąć. Przyznam, że jestem przerażona - nie dość, że podczas mycia woda jest czyściutka, zaczynam mieć odrosty. Zmieniłam nawet szampon, ale ta cholerna czerń wciąż się trzyma...
Moje pytanie brzmi - co mogę zrobić w tej sytuacji? Jak wrócić do swojego koloru? Czy jeżeli kupię brązową farbę, złapie mi ona tę ohydną czerń? Nie chcę rozjaśniać, bo wiem, jakie są tego skutki. Muszą być jakieś metody...
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Kolor włosów po zastosowaniu szamponetki powinien stosunkowo szybko wrócić do naturalnego odcienia. Trzy miesiące to zdecydowanie za długo. Niekiedy bywa tak, że te ciemne odcienie brązu oraz czerni są trwalsze. Jeżeli zależy Ci na tym, aby wrócić do poprzedniego koloru włosów - dobrze by było, abyś udała się do sprawdzonego fryzjera po poradę. To nie będzie proste, w szczególności jeżeli chcesz zabezpieczyć włosy przed zniszczeniem, np. na skutek rozjaśniania. Bez wątpienia, przed przystąpieniem do jakichkolwiek samodzielnych działań, lepiej poradzić się specjalisty.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...