Skocz do zawartości
Forum

Mezoterapia igłowa


Gość domina

Rekomendowane odpowiedzi

Zabieg mezoterapii igłowej polega na podskórnym lub śródskórnym podaniu mieszaniny składników aktywnych. W zależności od partii ciała, która zostaje poddana zabiegowi - uzyskujemy inny efekt. W przypadku ud oraz pośladków uzyskujemy znaczące ujędrnienie skóry oraz redukcję cellulitu. Ceny zabiegu wahają się od 300-2000 zł.

Odnośnik do komentarza

Co to znaczy wspaniałe? z przeczytanego tekstu o cudownym wyniku zastosowania mezoterapii igłowej kwasem hialurynowym czy też koktajlami kosmetycznymi, wynika ze działaja! tak na krótszą lub dłuższą chwilę. CO DALEJ? Ponowne ostrzykiwanie? To nie załatwia sprawy! Ciągle nasza skóra się starzeje, a pod wpływem chemii, kosmetyczno farmaceutycznych koktajli jeszcze szybciej. Wystarczy poczytać ulotki: przeciwskazania AZS atopia, trądzik rózowaty, choroby skóry i tkanki łącznej ,choroby układowe, alergie i wiele innych. CO TO ZNACZY? dobry produkt leczniczy czy kosmetyczny ma być w 100% bezpieczny i powodować leczenie tych zmian i poprawę istniejacego stanu rzeczy czyli starzenia si, a nie pogarszać lub powodować alergię czy zaczerwienienie. Konkluzja ja stosuję tylko mezoterapie homeopatyczna, taką ktorą uzywa sie w niemczech lub stosowaną przez gwiazdy Hollywood. Obecnie wróciłam z Niemiec do Polski i poszukuję dobrego lekarza lub kosmetyczki stosującej te preparaty. Dotarły do mnie informacje, że taką terapię stosuję w Warszawie lekarz homeopata, który równiez pracuje w Londynie. Poszukuję do niego nr tel lub inne namiary. Czy ktoś cos w tym temacie słyszał?

Odnośnik do komentarza

~Cukiereczekkk
a twarz bardzo źle wygląda bezpośrednio po takim zabiegu??

W związku z tym, że w trakcie zabiegu skórę nakłuwamy igła, bezpośrednio po zabiegu widoczne jest każde miejsce iniekcji, gdyż skóra staje się zaczerwieniona i lekko "wybrzuszona" w tej okolicy. Objawy te w dużym stopniu ustępują po upływie 24 h.

Odnośnik do komentarza

W Krakowie polecam zapisanie sie do tego gabinetu: http://ego-medspa.pl/mezoterapia-iglowa-to/ - chodziłam tam na mezoterapię i osobiście jestem bardzo zadowolona z zaoferowanej usługi. Bo mezoterapia wykonana bardzo profesjonalnie i wcale mnie nie bolało. Bardziej szczypało ale nie mogę tutaj napisać. ze był to ból :) A powiem Ci,ze tego bólu to najbardiziej się w sumie obawiałam.

Za to efekty bardzo dobrze bo zauważyłam,ze zabieg dał o wiele lepsze efekty niż jakikolwiek krem nawilżający jaki sobie wcześniej nakładałam na twarz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...