Skocz do zawartości
Forum

Pielęgnacja biustu


Gość cudowna

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pielęgnować/dbać o biust ? Pytam bo ostatnio piersi bardzo mi urosły i nie bardzo wiem co z nimi zrobić i jak o nie zadbać i na dodatek skóra na nich tak się poszerzyła że mam roztępy i nie wiem co zrobić. I jeszcze bardzo bolą mnie te piersi i są bardzo obrzęknięte. Mam też problem z doborem stanika.

Odnośnik do komentarza

Co do stanika to najlepiej wybrać się do kslepu w którym pracuje bradfiterka ona Ci dobierze dobry stanik. Co do samej pielęgnacji to smaruj je kremem nawilżającym i tyle. Możesz stoswac jakieś kosmetyki ujędrniające aby poprawić stan skóry.

Odnośnik do komentarza

A co z tymi roztępami ? Czego używać aby choć troszkę znikły ?
Mam jeszcze niebieskie kreseczki na piersi - co zrobić aby znikły ? Czy to groźne ? Dodam że te piersi są bardzo obrzęknięte i bardzo bolą ? Co zrobić aby przestały boleć ?

Odnośnik do komentarza
Gość Perlo_com_pl

Na piękny biust pomagają przede wszystkim ćwiczenia. Ale także, dobrze dobrany stanik. Warto udać się do dobrego sklepu z bielizną, gdzie pomogą nam dobrać odpowiedni stanik. Warto też stosować dobre kremy ujędrniające na biust. Do tego raz w tygodniu porządny peeling i masaże podczas kąpieli.

Odnośnik do komentarza

Skóra zlokalizowana w obrębie piersi jest bardzo delikatna i podatna na szybką utratę jędrności. Kosmetyki stosowane w obrębie tej partii ciała powinny zawierać w składzie substancje silnie ujędrniające i napinające skórę, np. wyciąg z bluszczu.

Co więcej, taki preparat należy wcierać w skórę w konkretny sposób. Wcieramy go "na krzyż", kierując się od dolnej, zewnętrznej części piersi ku dołom pachowym (przeciwnie położonym).

Warto również każdego dnia podczas kąpieli polewać piersi wodą z prysznica (naprzemiennie: ciepłą-zimną).

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...