Skocz do zawartości
Forum

Zbyt młody wygląd


Gość cudowna

Rekomendowane odpowiedzi

Co zrobić aby badziej dojrzale wyglądać i opiewać seksem? Pytam bo mam 22 lata a wygladam na 14. Co robić ? Ze względu że tak młodo wygladam ludzie a szczególnie lekarze poniewieraja mną, nie szanują, lekceważą. To jest najpotężniejszy ból - wygladać całe życie jak dziecko. A ja bardzo chciałabym wreszcie wyglądać należycie na swój wiek i żeby ludzie szanowali mnie.

Odnośnik do komentarza
Gość maleństwo1991

Kochana po pierwsze powinnaś się czuć kobietą. Wiele marzy, aby młodo wyglądać w Twoim wieku to zaleta :D Ważne jest jak Ty siebie postrzegasz i to, byś nie pozwalała sobą poniewierać. Dodatkowo możesz wykorzystać ubiór - buty na obcasach, platformach, staniki z push - up'em, makijaż podkreślający walory urodowe :D Głowa do góry. Bądź dumna z tego kim jesteś.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś będziesz się cieszyć z tego nad czym teraz płaczesz. Znajomi będą wyglądać starzej od ciebie,a ty będziesz zadowolona z tego młodego wyglądu,który ci doskwiera.
Profesjonalista lekarz nie patrzy na wygląd,tylko na metrykę urodzenia.
A jak chcesz się postarzyć,to wybieraj mocniejszy makijaż,kobiece i eleganckie ubrania w stonowanych kolorach.

It's who I am and what I feel
My life is automatic
Up in the air, is what I breath
and it is never static.

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za opdowiedzi.
Ale mam jeszcze taki problem że ze względu że tak młodo wygladam to każdy lekarz do którego idę mówi mi że małych dziewczynek nie bada i wyrzuca mnie z gabinetu. Więc chociaż dlatego chciałabym wyglądać bardziej dojrzale. Dodam że próbowałam już wszystkiego i makijażu i ubioru.
Niestety ciężko czuć sie kobietą skoro każdy mówi że jestem małą dziewczynką. A ja niestety jestem bardzo słaba psychicznie i już nie potrafię z tym walczyć wię zaczęłam wierzyć innym że jestem mała tym bardziej skoro tak twierdzą lekarze.
I co zrobić aby kipić seksem ?

Odnośnik do komentarza

~cudowna
Dziękuję za opdowiedzi.
Ale mam jeszcze taki problem że ze względu że tak młodo wygladam to każdy lekarz do którego idę mówi mi że małych dziewczynek nie bada i wyrzuca mnie z gabinetu. Więc chociaż dlatego chciałabym wyglądać bardziej dojrzale. Dodam że próbowałam już wszystkiego i makijażu i ubioru.
Niestety ciężko czuć sie kobietą skoro każdy mówi że jestem małą dziewczynką. A ja niestety jestem bardzo słaba psychicznie i już nie potrafię z tym walczyć wię zaczęłam wierzyć innym że jestem mała tym bardziej skoro tak twierdzą lekarze.
I co zrobić aby kipić seksem ?

Wybacz ale nie chce mi isę w to wierzyć, przeciez lekarz ma kartę z Twoją datą urodzenia...

Odnośnik do komentarza

Czy naprawdę uważasz że pewne osoby tobą poniewierają,lekceważą i nie szanują tylko na podstawie twojej młodo wyglądającej osoby? szacunku nie zdobywa się wiekiem lecz na niego pracuje w otoczeniu,co do samego wyglądu,może masz bliższych znajomych którzy cię znają podpytaj ich,możliwe że masz nietypowy styl bycia,chodzi mi o mowę ciała (mimika i gestykulacja). Jesteś zapewne też osobą wyjątkowo wrażliwą i pewne sygnały otoczenia możesz odbierać silniej niż inne osoby.Wiem że często wygląd jest ważny lecz czasem za bardzo na nim polegamy.Widzisz siebie teraz w taki sposób a pomyśl o tym że to twój atut z każdym nowym rokiem.Wiele osób właśnie w tej chwili,tuszuje swoje siwe włosy bądź wygładza zmarszczki,czy nie jest to warte dla ciebie uśmiechu na ustach?

Odnośnik do komentarza

Trick, lekarz może i owszem miał moją kartotekę ale na nią wogóle nie patrzył a jak powiedziałam że jestem pełnoletnia i pokazałam dowód to lekarz odpowiedział że ten dowód jest niby fałszywy. Najgorsze jest to że nie patrzą w kartotekę ! I jeszcze uderzył mnie.
I co zrobić aby wyglądać seksownie wręcz opiewać seksem ?

Odnośnik do komentarza

Lekarz ciebie uderzył...? to po pierwsze zgłoś sprawę do Rzecznika praw pacjentów, po drugie do jego szefa po trzecie zmień lekarza. Bo to nie ty tu jesteś problemem tylko on.
Co do opiewania seksem to nie jest równoznacznik z tym ,że bedziesz wygladać starzej i ludzie będą brać Cię na powaznie. Bardziej będą się smiać że taka młoda robi z siebie lolitę...

Żyj tak, żeby twoim przyjacielom zrobiło się smutno gdy umrzesz

Odnośnik do komentarza

Jeżeli to jest gabinet prywatny i jest to jego gabinet to za wiele nie zrobisz - co najwyżej rzecznik Ci zostaje.
Jeżeli jest to prywatna klinika to już możesz pisać do dyrektora albo managera. Normalnie napisz kiedy się to stało i w jakich okolicznościach, dopisz coś o tym, ze niebędziesz korzystać i stanowczo bedziesz odradzać tę klinikę jako nieprzyjazną pacjentowi...

Odnośnik do komentarza

ciesz się dopóki wyglądasz młodo i z tego korzystaj...

mam ten sam problem co Ty. Mam 23 lata a wyglądam na 15-latkę a nawet jeszcze młodziej. Rok temu był u mnie ksiądz po kolędzie, wielebny pomylił się i dał mi cukierka bo mnie wziął za dzieciaka z podstawówki. Ale ja tam się tym nie przejęłam. Przynajmniej mam anegdotę do opowiadania.

Odnośnik do komentarza

no ale co innego ksiądz a co innego lekarz... Moim zdaniem zmień lekarza bo ten jest jakiś dziwny i nie nadaje isę na lekarza.
To dobrze że wygladasz młodo, w późniejszym wieku reszta będzie Ci zazdrościć, a teraz bierz to z humorem, nie przejmuj się.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...